Logo سامانه جامع گردشگری

  •  پارک آبی

پارک آبی کیش با مساحت 56000 متر مربع و ظرفیت روزانه 3000 نفر، اولین و بزرگترین پارک آبی روباز ایران است که از حیث امکانات بی همتاست و توانسته لحظات بسیار مفرحی را برای گردشگران کیش فراهم بیاورد. موقعیت جغرافیایی ویژه پارک آبی کیش از دیگر ویژگی های متمایز کننده این مجموعه است به گونه ای که چشم انداز بی نظیر آب های نیلگون خلیج همیشه فارس را در جنوب و پارک ملی جنگلی جزیره کیش در شمال را در اختیار گردشگران قرار می دهد. پارک آبی کیش بر اساس داستان راز قلعه خورشید طراحی و ساخته شده است. طراحی و ساخت این پارک توسط شرکت White Water West کانادا که یکی از معتبر ترین شرکت ها در این صنعت می باشد انجام شده است. طراحی پارک آبی کیش به گونه ایی انجام شده است تا امکان استفاده برای اعضای خانواده در کلیه سنین امکان پذیر باشد. در طراحی تجهیزات این پارک آبی، از جدید ترین وسایل تفریحی روز دنیا استفاده شده است. شایان ذکر است که تعدادی از سرسره های هیجان پارک آبی کیش در منطقه نمونه مشابه ندارد.


تسهیلات :

وسایل و امکانات شامل موارد زیر می باشد


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل های سراسر ایران و ارسال مسافر به هتل ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل،انتخاب هتل را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.

تضمین بهترین قیمت رزرو هتل


این سامانه رزرو هتل در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.
از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

logo-samandehiسامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین با رزرو هتل در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی هتل،به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو، سئو و بهینه سازی سایت دکتر سئو

سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید