Logo سامانه جامع گردشگری
Contact

مسجد گله داری ، هرمزگان , بندرعباس

  • مسجد گله داری

مسجد گله داری از جمله آثار قدیمی و دیدنی موجود در شهر بندرعباس است که تاریخ ساختش مربوط به ۱۲۹۶ هجری قمری می باشد. این مسجد دارای صحن، شبستان و مناره می باشد. شبستان بزرگ مسجد دارای ۳۶ ستون مزین به گچبریست. مسجد گله داری از مستحدثات حاج عبدالرحیم گله داری می باشد که در سال ۱۲۹۶ ه. ق. ساخته شده و در سال ۱۳۳۸ توسط حاج شیخ احمد گله دارى مرمت شده است.


آدرس :

بندرعباس - محله قلعه شاهى -خیابان امام خمینى


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل های سراسر ایران و ارسال مسافر به هتل ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل،انتخاب هتل را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.

لیست هتل ها در شهرهای پر بازدید
تضمین بهترین قیمت رزرو هتل


این سامانه رزرو هتل در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.
از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم
تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621


logo-samandehiسامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین با رزرو هتل در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی هتل،به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو، سئو و بهینه سازی سایت دکتر سئو
سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید