Logo سامانه جامع گردشگری
Contact

رودخانهٔ شميل يا حسن‌لنگى ، هرمزگان , بندرعباس

  • رودخانهٔ شميل يا حسن‌لنگى

رودخانه شميل يا حسن لنگى با نام چيل و شقرود از کوه هاى شمال شرقى بندرعباس سرچشمه مى گيرد و در مسير خود روستاى شميل را آبيارى کرده و از شمال به جنوب جريان مى يابد. اين رودخانه پس از آبيارى دشت هاى سر راه خود، از نزديکى روستاى حسن لنگى مى گذرد و در حدود ۶۰ کيلومترى شرق بندرعباس، با نام حسن لنگى وارد خليج فارس مى شود.

آب اين رودخانه نسبت به ساير رودها از کيفيت خوبى براى کشاورزى و آبيارى برخوردار است. در نزديکى روستاى حسن لنگى زمينه هاى مناسبى جهت استفاده از زيبايى هاى طبيعى براى علاقه مندان به طبيعت فراهم شده است. سيماى طبيعى روستاى حسن لنگى با معمارى ويژهٔ نواحى گرمسيرى، همراه با مناظر گياهان حاره اى، زيبايى بس خيره کننده اى در اطراف رود ايجاد کرده است.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل های سراسر ایران و ارسال مسافر به هتل ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل،انتخاب هتل را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.

لیست هتل ها در شهرهای پر بازدید
تضمین بهترین قیمت رزرو هتل


این سامانه رزرو هتل در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.
از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم
تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621


logo-samandehiسامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین با رزرو هتل در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی هتل،به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو، سئو و بهینه سازی سایت دکتر سئو
سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید