خانه / پاکت سفر / برنامه سفر / کاشان گردی

کاشان گردی

کاشان گردی بخش اول

از دیگر پیشنهادهای پارمین به شما برای سفر نوروزی شما ” کاشان گردی ” است. شهرکاشان یکی از مهمترین شهر‌های استان اصفهان است که در میان کوه‌های کرکس و کویر مرکزی ایران واقع شده‌است. کاشان افزون بر فرش‌های مشهور و زبانزد جهانیان، ابریشم و کاشی معروفی هم دارد. این شهر بزرگ و زیبا در جاده کاشان-قم و در حاشیه غربی کویر قرار گرفته است. این شهر از دیرباز به خاطر منسوجات چرمی، سرامیک، ظروف مسی، گلاب و باغ‌های پرگل قمصر زبانزد بوده است. این شهر با سابقه ۷۰۰۰ ساله‌اش از مهمترین مراکز باستان‌شناسی محسوب می‌شود.

کاشان گردی

باغ فین کاشان با ارزش ‌ترین اثر تاریخی كاشان بوده و بازدید از آن از دلایل اصلی سفر به کاشان می‌باشد. حمام فین(جایی که امیرکبیر به قتل رسید) و چشمه سلیمانیه که به زلالی و صافی آبش شهرت دارد در باغ فین قرار گرفته اند.  این چشمه به واسطه داشتن بعضی املاح برای آشامیدن مناسب نیست. آب چشمه فین به واسطه کیفیتهای خاص خود مانند صافی و پاکی و روشنایی کم نظیر و همچنین کیفیت ثابت و تغییر ناپذیرش همواره مشهور و ضربالمثل بوده است .

کاشان گردی

پیشنهاد ما به شما رفتن به کاروانسرای مرنجاب و میل نمودن نهار در سفره خانه سنتی آن است. وجود بزرگترین تپه‌های شنی و بندریگ و دریاچه نمک و جزیره سرگردان در کنار ساختمان زیبا وسالم کاروانسرا و برخورداری از امکاناتی مانند استراحتگاه برای مسافرین در دل کویر بهترین لحظات را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

کاشان گردی

جهت دریافت این نسخه  کاشان گردی و راهنمایی برای دریافت نسخه کامل آن و دریافت راهنمای سایر شهرها کلیک نمایید.

همچنین ببینید

چگونه در پیست اسکی مراقب سلامتی خودمان باشیم

برف گردی زمستان است و برف بازی ……  اگرچه چند ساله اخیر تعداد زیادی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *