Logo سامانه جامع گردشگری

اقامتگاه بوم گردی سراسر کشور به تفکیک استان


پیشنهادات فصلی پارمین


اقامتگاه های بوم گردی ساحل شمالی


مازندران

گیلان

گلستان

اقامتگاه های بوم گردی ساحل جنوبی


هرمزگان

سیستان و بلوچستان - چابهار

بوشهر

اقامتگاه های بوم گردی تاریخی


اصفهان

یزد

فارس

کرمان

اقامتگاه های بوم گردی کوهستانی


همدان

کردستان

اردبیل

کرمانشاه


355

اقامتگاه بوم گردی فعال

ثبت رایگان اقامتگاه بوم گردی، تنها با یک کلیک!


جدیدترین اقامتگاه بوم گردیبوم گردي گلستان اديب گناباد

بوم گردي گلستان اديب گناباد

بوم گردی در حقیقت اقامتی ارام در دل طبیعت است .جایی که هنوز دستخوش زیاده خواهی زندگی ماشینی امروزه نشده و هنوز اصالت و قدمت خود را در دل طبیعت بکر پیرامونش حفظ کرده . سادگی و ارامش مردم محله به ان معنا بخشیده و گردشگران با گذراندن چند صباحی در کلبه ای قدیمی و تجربه عطر و رنگ زندگی روستایی ، خود را از همهمه و مشغله های روزمره رهایی داده و با احترام گذاشتن به طبیعت و فرهنگ گذشته عشق پاک مردم ساده دل منطقه را به سمت خود روانه می کنند. چه کسی از عطر نان تازه محلی سرمست نمی شود و لذت تماشای طبیعت بکر و زنده ، اورا به وجد نمی اورد . بوم گردی یا همان اکوتوریسم در نگاه اول به معنای سفری به جاذبه های طبیعی برای لذت از ان و همزمان کوشیدن برای حفظ محیط زیست و کیفیت زندگی مردم بومی ان منطقه و همراهی با ویژگی های فرهنگی انها است. امروزه افزایش میل افراد به کشف مناطق بکر و طبیعی سبب شده تا سفر کردن در گستره وسیع تری صورت گیرد و بوم گردی مورد توجه بیشتری واقع شود .همزمان با افزایش اکوتوریسم ، مزیت هایی که شامل حال بومی ها گشته سبب استقبال ان ها از گردشگران شده است. موقعیت به وجود امده بستری فراهم کرده تا بومیان بتوانند صنایع دستی خود را ارائه داده و محصولات باغی و مرکبات و حتی پنیر و سرشیر و دوغ و نان تازه محلی خود را به فروش برسانند ، حتی با عرضه لباس های سنتی و غذاهای محلی خود، از این فرصت به وجود امده استفاده شایانی میکنند. ایران چهار فصل ما فرصت تماشای کلبه های چوبی در دل جنگل های سبز خطه شمال گرفته تا بوم گردی های خشتی کویر و افتاب جنوب را به مردمش هدیه داده ، باشد تا با حفظ این هدیه قدردان ان باشیم .


سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل های سراسر ایران و ارسال مسافر به هتل ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل،انتخاب هتل را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.

تضمین بهترین قیمت رزرو هتل


این سامانه رزرو هتل در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.
از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

logo-samandehiسامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین با رزرو هتل در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی هتل،به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو، سئو و بهینه سازی سایت دکتر سئو

سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید