Logo سامانه جامع گردشگری

همکاران پارمین

سامانه رزرو هتل پارمین جهت انجام خدمات بهتر و رزرو هتل ها با قیمت مناسب و جهت افزایش گستره همکاری خود در سراسر ایران با تعداد بسیار زیادی از آژانس های مسافرتی معتبر دارای مجوز بند الف و ب قرارداد همکاری بسته و در این راستا خدمات خود را مطابق قوانین و مقررات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ارائه میدهد.از میان آژانس های مسافرتی طرف قرارداد میتوان به آژانس های زیر اشاره نمود:

آژانس مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی مارکوپولو

آژانس مسافرتی الی گشت

آژانس مسافرتی سفرستان

آژانس مسافرتی شناساگشت شیراز

آژانس مسافرتی علاءالدین

اژانس مسافرتی فرهنگ سیر پارس

و....

همچنین با انعقاد قرارداد با هتل های ایران مانند گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی،گروه هتل های پارس، گروه هتل های کوثر، گروه هتل های پارسیان و هتل های چمران شیراز،آسمان اصفهان،آوین اصفهان و ... بیشترین تخفیف را به مسافرین ارائه نموده و با ارائه ضمانت نامه های معتبر به هتل های طرف قرار داد،و پرداخت نقدی رزروها به هتل قبل از ورود مسافر اطمینان لازم را به مسافرین محترم میدهد.

 

سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل های سراسر ایران و ارسال مسافر به هتل ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل،انتخاب هتل را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.


تضمین بهترین قیمت رزرو هتل


این سامانه رزرو هتل در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621


به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین با رزرو هتل در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی هتل،به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.طراحی سایت رایان پرتو، سئو و بهینه سازی سایت دکتر سئو

سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید