Logo سامانه جامع گردشگری

لذت گل و گلاب

گل و گلاب و گلابگیری

کمتر کسی بهار را عروس فصل های ایران نمی داند. فصلی که آیین های باستانی ایران با آذین بندی طبیعت همراه شده است. شگوفه باران فروردین ماه با عید نوروز و مراسم گل غلتان و گلابگیری در اردیبهشت ماه با شکفتن گل های محمدی در این فصل گره خورده است. در این میان چند شهر به عنوان پایتخت گل و گلاب ایران هر سال میزبان علاقه مندان به این مراسم می شوند. گروه پارمین نیز در راستای فعالیت حرفه ای خود به معرفی بهترین اقامتگاه های بومی و هتل های این مناطق می پردازد و امکان رزرو اینترنتی این اقامتگاه ها و هتل ها را برای مخاطبان خود فراهم آورده است. 
لذت فصل بهار و طبیعت و گلهای آن در شهر شیراز.گلابگیری و دمنوشهای طبیعی و اقامت در هتلهای زیبا و متعدد شهر گل و بلبل.


فستیوال گلابگیری شهر کاشان در فصل بهار و اقامت در هتلهای سنتی آن و لذت بوی گل و گلاب..... 


 

لذت بوئیدن بوی گل و گلاب در شهرستان قمصر و اقامت در هتل گلستان آن در فصل بهار


بوی گل و گلاب در میمند فارس

سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل های سراسر ایران و ارسال مسافر به هتل ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل،انتخاب هتل را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.

تضمین بهترین قیمت رزرو هتل


این سامانه رزرو هتل در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.
از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

logo-samandehiسامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین با رزرو هتل در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی هتل،به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو، سئو و بهینه سازی سایت دکتر سئو

سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید