چگونه هتل مناسبی را برای سفرمان انتخاب کنیم ؟

موقعیت مکانی هتل : این مسئله خیلی مهمی است که بدانیم هتل ما در کجای شهری که قصد سفر به آنرا داریم قرار دارد . و انتخاب هتل در کجای شهر بستگی به این دارد که ما قصد چه نوع سفری را داریم ، سفر ما تفریحی است یا تجاری ؟ طبیعتا اگر سفرمان تفریحی بود سعی می کنیم هتلی را انتخاب کنیم که به جاذبه های گردشگری شهر نزدیک باشد که نیاز نباشد هزینه های بالایی برای رفت و آمد به هر جاذبه گردشگری پرداخت کنیم و اگر هم هدفمان خرید و تجارت بود پس سعی می کنیم هتلمان را در نزدیکی مراکز خرید خوب و معتبر شهر انتخاب کنیم . البته خیلی از گردشگران هم قصد تفریح دارند هم خرید که طبیعتا انتخاب هتل در مرکز شهر که به همه جا دسترسی خوبی داشته باشیم انتخاب مناسبی است .

ستاره های هتل : خیلی از ماها برای انتخاب هتل به دنبال ستاره های هتل می گردیم . این کاملا واضح است که هتلی دارای ستاره های بیشتری باشد دارای امکانات بیشتر نسبت به هتل های کم ستاره است ، اما آیا انتخاب هتل صرفا به دلیل داشتن ستاره های بیشتر ، انتخاب مناسبی است ؟ طبیعتا لازم است اما کافی نیست .

ستاره های هر هتل بر اساس یک سری اصول به هتل ها داده می شود مثلا هتلی که رستوران سنتی و استخر و سونا و جکوزی دارد یک ستاره می گیرد و ... . باید قبل از گشتن به دنبال ستاره های هتل به دنبال این باشیم که چه چیزی در یک هتل برای ما مهم است و چه نوع امکاناتی در یکی هتل برای ما اولویت بیشتری دارد . انتخاب خود را بر اساس اولویت خواسته های خود از یک هتل قرار دهیم و سپس به دنبال ستاره های هتل باشیم . شاید نیاز ما از یک هتل خوب در یک هتل دو ستاره هم یافت شود و این یعنی صرفه جویی در هزینه سفر با توجه به اینکه ما به هتل دلخواهمان رسیده ایم .

طراحی سایت و پشتیبانی با رایان پرتو
© 2007-2017 - Powered By Sharp Reservation System v3.1.18 , All Right Reserved.