Logo سامانه جامع گردشگری

سفری پرخاطره و کم خطر در زمستان

سفر در فصل سرما برای بیشتر افراد جامعه به درستی تعریف نشده است. بسیاری معتقدند فصل زمستان علاوه بر سختی هایی که در ترابری ایجاد می کند، همواره یادآور بیماری و مشکلات دیگر است، اما به راستی سفر در زمستان آنقدرها هم که به نظر می آید ناخوشایند نیست.
با توجه نمودن به چند نکته ساده می توان خاطره ای دلچسب و پرهیجان در فصل زمستان رقم زد و با یک سفر خاطره انگیز، انرژی لازم را برای طی کردن سردترین اوقات سال به دست آورد.
آماده نمودن ماشین در این فصل برای سفر، مهم ترین نکته است چراکه جاده ها لغزنده و یخ زده است.سؤال مهم این است که چگونه می توان در جاده در فصل زمستان رانندگی بدون خطری داشت؟

جلوگیری از یخ زدن شیشه ها
محلولی از آب و سرکه تهیه کنید.شب قبل از سفر بر روی شیشه های خودرو اسپری کنید.این کار باعث می شود تا شیشه ها در برابر سرما دیرتر یخ بزنند.علاوه بر اینکه مقرون به صرفه است، از بروز حادثه در اثر از بین رفتن دید شما جلوگیری می کند.

آیا قفل ماشین یخ زده است؟
راه حل آن بسیار ساده است.با استفاده از کمی ضد عفونی کننده ی دست می توانید یخ قفل را باز کنید. بر روی قفل بریزید و چند ضربه به آن بزنید.مشکل حل خواهد شد.

آیا در برف گیر کرده اید؟
زمانی که ماشین در برف گیر می کند با حرکت و تلاش شما، گودال زیر چرخ ها بیشتر خواهد شد. برای جلوگیری از این مشکل کافیست، لاستیک های کف ماشین را در آورده و زیر چرخها قرار دهید تا راحتر از گودال ایجاد شده خارج شوید.

نکته مهم دیگر مصرف آب کافی است. برخلاف باور مردم، بدن در زمستان به دلیل سوخت و ساز بالا، به میران آب بیشتری نیار دارد. اگر پوشت شما به سرعت در سرما خشک می شود، نشان دهنده ی این است که بدن شما آب کم دارد. خوردن نوشیدنی های گرم را در این فصل فراموش نکنید.همچنین از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل های سراسر ایران و ارسال مسافر به هتل ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل،انتخاب هتل را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.

تضمین بهترین قیمت رزرو هتل


این سامانه رزرو هتل در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.
از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

logo-samandehiسامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین با رزرو هتل در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی هتل،به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو، سئو و بهینه سازی سایت دکتر سئو

سامانه گردشگری و رزرو هتل پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید