خانه / جاذبه های گردشگری / امامزاده میرنشانه

امامزاده میرنشانه ، اصفهان , کاشان

  • امامزاده میرنشانه

گفته می شود که امامزاده میرنشانه محل دفن امامزاده حسن بن موسی بن جعفر است. این بنای تاریخی که در شهر کاشان قرار گرفته است دارای گنبد فیروزه ای مخروطی شکل است. دیوارهای داخلی آن با کاشی معرق زینت داده شده است. بر روی مقبره، ضریح منبت کاری شده ای وجود دارد که در کتیبه های دور آن آیه های قرآن حکاکی شده است. درب چوبی امامزاده متعلق به سدهٔ دهم هجری است. در کنار ضریح، سردابی است که به آن قدمگاه می گویند و در آنجا چاه آبی است که نیازمندان برای تبرک از آن آب می کشند.

دیوار و سقف سرداب با نقش و نگارهای رنگارنگ آراسته شده است. روی درب کوچک این سردابه نام گنجعلی نوشته شده است که ظاهراً وقف کنندهٔ بنا بوده است. این امامزاده دارای یک مسجد به نام مسجد میرنشانه است.

همانگونه که بر روی نقشه مشخص است امامزاده میرنشانه در محدوده تاریخی کاشان قرار گرفته است. شما می توانید برای داشتن یک سفر خاطره انگیز و یک اقامت دلنشین در بهترین هتل های شهرستان کاشان به بخش رزرو هتل سامانه جامع گردشگری پارمین مراجعه کنید.
همچنین شما می توانید برای هر گونه برنامه ریزی سفر با هر بودجه ای با گروه ما در ارتباط باشید و ما را در تمامی مراحل سفر همراه خود بدانید.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید