خانه / جاذبه های گردشگری / بازار گنجعلی خان

بازار گنجعلی خان ، کرمان , کرمان

  • بازار گنجعلی خان

بازار گنجعلی خان کرمان حد فاصل بین چهار سوق و بازار اختیاری در بخش جنوبی میدان گنجعلی خان قرار دارد و سبک معماری بسیار جالبی را از عصر صفوی به یادگار گذاشته است. در سمت راست این بازار حمام تاریخی و زیبای گنجعلی خان و هجده مغازه دارد و در سمت چپش طاقنماهایی طراحی شده اند که منظره ی زیبایی را نشون میدهند. این بازار به گونه ای بوده است که در دو سوی آن دو دروازه ورودی و خروجی شهر کرمان یعنی دروازه ارگ و دروازه مسجد (وکیل) قرار گرفته است .طول بازار گنجعلی خان حدود ۳ کلیومتر می باشد و در کنارش مجموعه ای از کاروانسراها، سراها و تیمچه هایی است که همگی در دو طرف بازار قرار گرفته اند. قسمتی از بازار بزرگ کرمان در کنار مجموعه ی گنجعلی خان قرار دارد که بازار مسگرها و بازار گنجعلی خان از آن جمله اند.


آدرس :

کرمان ، میدان گنجعلی خان


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید