خانه / جاذبه های گردشگری / مسجد تبریزیها

مسجد تبریزیها ، اصفهان , کاشان

  • مسجد تبریزیها

مسجد تبریزیها در جنب گــذر طمقـاچيـهــا ، ورودی بازارچه ملک در بــازاربــزرگ كـاشــان واقــع است . این بنـــا مربوط به دوران قـاجـار است و داراي جـلـوخـان ورودي، صحــن كـوچـك مستـطيـلي شـكـل شبـستـان و مــؤذنــه كــوتــاه مـي بـاشـد. شبستـان مسجـد بـا هشت ستـون مـربـع شـكـل در وســط كــه در ضـلــع شــرقـي و شمــالـي آن غــرفــه هــايـي نيــز در نيـم طبقـه دارد، شـكــل گـرفتـه است. جـرزهـا تـا پـاي رف بـا گـچ پـوشيـده شـده و سقفهـا، آجــر نمــايـان مـي بـاشــد.

پـوشـش سقـف طـاق و طـاقبنـد است كــه در رف پـاكـار سقفهـا، کتيبـه خـط ثلثـي كـه در سـالهـاي اخيـر بـر روي آنهـا رنـگ آميـزي شـده، جـلــوه زيبـايـي بـه فضـا داده است . محـراب مسجـد بـا جهت شبـستان زاويـه دارد و داخـل محـراب كــاربنـدي مقــرنس زيبــايـي كـه بـر روي آنهــا نقـاشـي شـده است، وجود دارد.

همانگونه که بر روی نقشه مشخص است مسجد تبریزیها در محدوده تاریخی کاشانقرار گرفته است. شما می توانید برای داشتن یک سفر خاطره انگیزو یک اقامت دلنشین در بهترین هتل های شهرستان کاشان به بخش رزرو هتل سامانه جامع گردشگری پارمین مراجعه کنید.

همچنین شما می توانید برای هر گونه برنامه ریزی سفر با هر بودجه ای با گروه ما در ارتباط باشید و ما را در تمامی مراحل سفر همراه خود بدانید.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136291123

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید