خانه / جاذبه های گردشگری / کلیسای کانتور (برج ناقوس)

کلیسای کانتور (برج ناقوس) ، قزوین , قزوین

  • کلیسای کانتور (برج ناقوس)

کلیسای کانتور قزوین یکی از کوچک ترین کلیساهای ایران است که به برج ناقوس هم شهرت دارد. این کلیسا در جنگ جهانی دوم در زمان اشغال روس ها در شهر قزوین ساخته شد. داخل کلیسا و قسمتی از نمای بیرونی غربی تزئینات گچبری جالبی دارد و نمای خارجی یکسره آجر قرمز و دور تمام پنجره ها که به شکل نعل اسب ساخته شده، دو ردیف آجرکاری برجسته کار شده است. برج ناقوس هم در ضلع غربی کلیسا قرار گرفته است.

حیاط کلیسای کانتور آجر فرش بوده و چندین سنگ قبر هم در آن دیده می شود، یکی از این سنگ قبرها متعلق به یک خلبان روسیست که بر اثر سقوط هواپیمایش در جنگ جهانی دوم کشته شده و دیگری مربوط به یک مهندس روسیست.


آدرس :

قزوین ، خیابان طالقانی، خیابان دارایی، جنوب پارک مشاهیر (لاله ها) موقعیت بر روی نقشه :


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید