خانه / جاذبه های گردشگری / دهکده حیات طبیعت

دهکده حیات طبیعت ، قزوین , قزوین

  • دهکده حیات طبیعت

با توجه به موقعیت جغرافیایی ویژه بوستان ملی باراجین قزوین، برای تقویت دوستی انسان و طبیعت در قلب این بوستان، دهکده حیات طبیعت قزوین به عنوان زیستگاهی برای حیوانات تبدیل شده است. دهکده طبیعت قزوین پروژه ای منحصر به فرد می باشد که برای اجرای آن از نظر کارشناسان و متخصصان کشور در زمینه جانمایی، نگه داری حیوانات و پرندگان و مسائل فنی و زیبایی استفاده شده و در طراحی آن از آخرین پیشرفت های پارک های مشابه در جهان از جمله آفریقای جنوبی الگوبرداری شده است. انتخاب حیوانات و حضور آن ها در دهکده حیات طبیعت همگام با محیط طبیعی صورت گرفته است. احداث پارک های تخصصی از جمله پارک مارها، پارک کروکودیل ها پارک پرندگان شکاری ویژه و پارک تکثیر و حفاظت از گونه های جانوری در دست انقراض با برند قزوین  از برنامه های فاز بعدی این پارک می باشد.

در این محیط به جای تابلوی حیوانات را غذا ندهید ، اعلام می شود: غذای مناسب هر حیوان را در پارک تهیه کنید و به صورت اصولی به حیوانات بدهید . راه اندازی دانشکده محیط زیست در بوستان ملی باراجین و در جوار این دهکده از جمله برنامه های آینده دهکده حیات طبیعت قزوین است و در فاز بعدی ایجاد مرکز آموزشی تحقیقاتی و گردشگری در بوستان باراجین پیش بینی شده است.


آدرس :

قزوین ، منطقه باراجین


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید