خانه / جاذبه های گردشگری / سفره خانه سنتی ( حمام جارچی باشی )

سفره خانه سنتی ( حمام جارچی باشی ) ، اصفهان , اصفهان

  • سفره خانه سنتی ( حمام جارچی باشی )

این مجموعه در خیابان حکیم اصفهان واقع شده و پیش از این حمام جارچی باشی بوده که به یک خرابه تبدیل شده بود و محلی برای معتادان تزریقی به حساب می آمد. مکان این سفره خانه وقف بوده و سیداحمد افتخاری، سرمایه گذار این طرح، سرقفلی آن را خریداری کرده و پس از 9 سال، بنای مخروبه حمام را به سفره خانه سنتی جارچی باشی تبدیل کرده است.هدف از مرمت این بنای تاریخی که مربوط به دوران صفوی می شود، جمع آوری مرکز فساد و ایجاد یک بنای تاریخی زیبا برای نسل آینده و هم چنین مکانی برای جذب توریست و گردشگر خارجی عنوان شده است.این بنای تاریخی که روح معماری سنتی ایران دوباره در آن دمیده شده با سرمایه گذاری سیداحمد افتخاری و با همکاری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، شهرداری اصفهان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان بازسازی شده است.

همانگونه که بر روی نقشه مشخص است سفره خانه سنتی ( حمام جارچی باشی ) در محدوده تاریخی شهر اصفهان قرار گرفته است. شما می توانید برای داشتن یک سفر خاطره انگیز و یک اقامت دلنشین در بهترین هتل های شهر اصفهان به بخش رزرو هتل سامانه جامع گردشگری پارمین مراجعه کنید.
همچنین شما می توانید برای هر گونه برنامه ریزی سفر با هر بودجه ای با گروه ما در ارتباط باشید و ما را در تمامی مراحل سفر همراه خود بدانید.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید