روستای آبگرم ، اصفهان , خوروبیابانک

  • روستای آبگرم

روستای آبگرم در حدود 30 کیلومتری مرکز شهرستان خورو بیابانک قرار دارد. بر اساس گفته های قدیمی های روستا، این روستا دارای قدمت زیادی است. همچنین در این روستا مرقد امام زاده ابراهیم (ع) از نوادگان امام موسی ابن جعفر (ع) قرار دارد. در این روستا چشمه آبگرم وجود دارد و به همین دلیل به روستای آبگرم شهرت یافته است. دمای آب حدود 40 درجه سانتی گراد بوده و حرارت آن ناشی از گسلهای متعدد عمیق در سنگهای آهکی منطقه است. آب این چشمه ها دارای خواص آب درمانی زیادی می باشد و برای درمان بسیاری از بیماری های پوستی، عضلانی و حتی بیماری های روحی و عروقی تاثیر بسزایی دارد. همچنین دو حمام قدیمی به صورت حوضچه ای وجود دارد که یکی مخصوص خانم ها و دیگری مخصوص آقایان است. این روستا 1079 متر از سطح دریا بالاتر است و به همین سبب می توان غروب آفتاب را تا آخرین لحظات تماشا کرد.

همانگونه که بر روی نقشه مشخص است روستای آبگرم در محدوده تاریخی شهرستان خور و بیابانک قرار گرفته است. شما می توانید برای داشتن یک سفر خاطره انگیز و یک اقامت دلنشین در بهترین هتل ها و اقامتگاه های بوم گردی خور و بیابانک به بخش رزرو هتل سامانه جامع گردشگری پارمین مراجعه کنید.
همچنین شما می توانید برای هر گونه برنامه ریزی سفر با هر بودجه ای با گروه ما در ارتباط باشید و ما را در تمامی مراحل سفر همراه خود بدانید.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید