خانه / جاذبه های گردشگری / روستای تاریخی مهرجان

روستای تاریخی مهرجان ، اصفهان , خوروبیابانک

  • روستای تاریخی مهرجان

روستای تاریخی مهرجان از روستاهاي قديمي شهرستان خور با همان نام باستاني مهرگان و مهرگون است كه در گودترين نقطه این بخش قرار دارد. اين روستا در فاصله 36 کيلومتري جنوب شرقي خور واقع است . آب روستا از دو رشته قنات تامين مي شود .

مهرجان داراي يک مسجد قديميست و بقعه زبده العارفين حاجي محمد شاه و برادرش جلال الدين، زيارتگاه اهالي است .

آب انبار حوض حاجی مهرجان از آثار تاریخی-باستانی این روستاست که اطلاع دقیقی از تاریخ ساخت آن در دسترس نیست ولی به گفته ریش سفیدان و بزرگان محل، قدمتی نزدیک به دویست سال دارد.
با مرمت و بهسازی این بنای تاریخی و تغییر کاربری آن به سفره خانه سنتی ، این مکان در روزهای آغازین سال 1393 جهت خدمت رسانی به دوستداران کویر مورد بهره برداری قرار گرفت.

همانگونه که بر روی نقشه مشخص است روستای تاریخی مهرجان در محدوده تاریخی شهرستان خور و بیابانک قرار گرفته است. شما می توانید برای داشتن یک سفر خاطره انگیز و یک اقامت دلنشین در بهترین هتل ها و اقامتگاه های بوم گردی خور و بیابانک به بخش رزرو هتل سامانه جامع گردشگری پارمین مراجعه کنید.
همچنین شما می توانید برای هر گونه برنامه ریزی سفر با هر بودجه ای با گروه ما در ارتباط باشید و ما را در تمامی مراحل سفر همراه خود بدانید.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید