خانه / جاذبه های گردشگری / امامزاده سید داوود خور

امامزاده سید داوود خور ، اصفهان , خوروبیابانک

  • امامزاده سید داوود خور

حضرت امامزاده سید داود بن موسی بن جعفر (ع) با پـانزده واسطه به وجـود مبارک باب الوائج الی الله ابا ابراهیم(ع) می رسد. این امامزاده بزرگـوار حـدود سال 680 تا 700 هـ . ق در این سرزمین به شهادت رسیـده و طـی سـالیان متمادی آنقدر کرامات خارق العاده از این بزرگوار ظاهر شده که تعـداد آن ها قابل محاسبه نیسـت، لیکن بزرگترین رخداد در این بارگاه شریف آنـکه در سال 1354 هـ .ش به هنـگام تجدید بنای بقعه متبرکه، پیکر مطـهرش ظـاهر گشت و اکثر اهالی آن را مشـاهده کردند و باعث اعجاب و شگفتی آنان شد به طوری که بدن آن حضرت در هوای 50 درجه بالای صفر این منطقه کاملاً سالم مانده و کو چکترین ضایعه ای نداشت.

همانگونه که بر روی نقشه مشخص است امامزاده سید داوود خور در شهر خور و بیابانک قرار گرفته است. شما می توانید برای داشتن یک سفر خاطره انگیز و یک اقامت دلنشین در بهترین هتل و اقامتگاه های شهر خور و بیابانک به بخش رزرو هتل سامانه جامع گردشگری پارمین مراجعه کنید.
همچنین شما می توانید برای هر گونه برنامه ریزی سفر با هر بودجه ای با گروه ما در ارتباط باشید و ما را در تمامی مراحل سفر همراه خود بدانید.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید