روستای مصر ، اصفهان , خوروبیابانک

  • روستای مصر

روستای مصر در 45 کیلومتری شرق شهر جندق از توابع بخش خور و بیابانک استان اصفهان قرار دارد. این روستا با حدود 180 نفر جمعیت در کویر مرکزی ایران قرار دارد. روستای مصر که به مثابه جزیره ای کوچک در شن های روان است این روزها از مهمترین و جذابترین مکانهای دیدنی ایران به حساب می آید.

از دیدنی های روستای مصر باید به دریاچه نمک سلکنون، تخت عروس، تخت عباسی، نیزار مصر، چال سلکنون، رمل های ماسه ای و... اشاره کرد. در مورد نیزار مصر باید گفت که این محدوده در 6 کیلومتری شرق روستای مصر واقع شده و بلندی برخی از نی های آن گاهی به 4 متر می رسد.

رمل ها (ماسه بادی) از اصلی ترین جاذبه های کویر مصر هستند. پشته های شنی از ماسه روان که تا پشت دیوار خانه های روستایی سرک کشیده اند، وجود دارند. تجربه تماشای وسعت زرد رنگ رمل ها در کویر مصر و پیاده روی با پاهای برهنه بر روی شن های روان کویر مصر تجربه ای به یادماندنی خواهد بود که هرگز از ذهنتان پاک نمی شود. گله های شتر و شترسواری درلا به لای تپه های ماسه ای مصر نیز از تجربه های به یاد ماندنی کویر مصر است.

شبهای کویر در آسمان روستای مصر چیز دیگری است. گویی ستارگان به زمین آمده اند تا شما بتوانید آنها را بچینید. سکوت ، شب ، ستارگان روشن و وسعت بی انتها در روستای مصر آرامشی القا میکند که باید تجربه کرد. بسیاری از منجمان ایرانی و خارجی آسمان صاف و تاریک این مکان را برای برپایی کارگاه های رصدی خود انتخاب می کنند.

همانگونه که بر روی نقشه مشخص است روستای مصر در محدوده تاریخی شهرستان خور و بیابانک قرار گرفته است. شما می توانید برای داشتن یک سفر خاطره انگیز و یک اقامت دلنشین در بهترین هتل ها و اقامتگاه های بوم گردی خور و بیابانک به بخش رزرو هتل سامانه جامع گردشگری پارمین مراجعه کنید.
همچنین شما می توانید برای هر گونه برنامه ریزی سفر با هر بودجه ای با گروه ما در ارتباط باشید و ما را در تمامی مراحل سفر همراه خود بدانید.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136291123

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید