خانه / جاذبه های گردشگری / پارک ملی سرچشمه

پارک ملی سرچشمه ، اصفهان , خوانسار

  • پارک ملی سرچشمه

یکی از مراکز تفرجگاهی و گردشگری خوانسار، پارک سرچشمه این شهر می باشد. این پارک با وسعتی حدود ۱۵ هکتار در جنوب شهرخوانسار و در دامنه کوه خوانسار قراردارد. پارک زیبایی که در طول سال و در فصول مختلف پذیرای میهمانان و گردشگران زیادی از شهرهای استان اصفهان و دیگر نقاط کشور می باشد و به دلیل وجود چشمه ها ی آب متعدد از جمله چشمه مرزنگوش، چشمه شتر خون، چشمه پیر که درجنب آرامگاه شیخ اباعدنان قراردارد، ازطراوت و زیبایی خاصی بر خوردار شده است. همچنین وجود جنگل انبوه از درختان مختلف در دامنه کوه و محل های استراحت و سکو های مخصوص مسافران و میهمانان، برجاذبه طبیعی این پارک زیبا افزوده است. چشمه اصلی این پارک ضمن افزایش زیبایی پارک، تامین کننده آب کشاورزی خوانسار بوده و نهرهای ۱۱گانه خوانسار از آن بهرمند می شوند.

همانگونه که بر روی نقشه مشخص است پارک ملی سرچشمه در خوانسار قرار گرفته است. شما می توانید برای داشتن یک سفر خاطره انگیز و یک اقامت دلنشین در بهترین هتل های خوانسار به بخش رزرو هتل سامانه جامع گردشگری پارمین مراجعه کنید.
همچنین شما می توانید برای هر گونه برنامه ریزی سفر با هر بودجه ای با گروه ما در ارتباط باشید و ما را در تمامی مراحل سفر همراه خود بدانید.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید