خانه / جاذبه های گردشگری / روستا و آبشار عیش آباد

روستا و آبشار عیش آباد ، آذربایجان شرقی , مرند

  • روستا و آبشار عیش آباد

روستای عیش آباد از روستاهای استان آذربایجان شرقی است که در دهستان میشاب و ۱۹ کیلومتری شهرستان مرند در دامنه کوه میشاب واقع است. مردمان این روستا اکثرا کشاورزند و یا به دامداری مشغول هستند. بیشتر باغات روستا را درختان گردو تشکیل داده اند. کشاورزی روستا به برکت آبهای زیادی که از کوهها سرازیر می شود پیشرفتهای زیادی کرده است. خانه های روستا به شکل کوهپایه ای در کنار همدیگر به حالت زیبایی قرار گرفته اند. آبشار عیش آباد، در جوار کوه و دره زیبایی قرار دارد و ارتفاع آن حدود ۱۵ متر است. از روستا تا آبشار حدود ۴۵ دقیقه راه است.ب خشی از راه دسترسی به آبشار، اتومبیل رو و بخش دیگر، کوهستانی است. بهترین زمان برای دیدار از این روستا و آبشار آن، پایان اردیبهشت ماه است.

همانگونه که بر روی نقشه مشخص است روستا و آبشار عیش آباد در نزدیکی مرند قرار گرفته است. شما می توانید برای داشتن یک سفر خاطره انگیز و یک اقامت دلنشین در هتل جهانگردی مرند به بخش رزرو هتل سامانه جامع گردشگری پارمین مراجعه کنید.
همچنین شما می توانید برای هر گونه برنامه ریزی سفر با هر بودجه ای با گروه ما در ارتباط باشید و ما را در تمامی مراحل سفر همراه خود بدانید.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید