خانه / جاذبه های گردشگری / تفرجگاه ائل باغی و سورتمه سواری

تفرجگاه ائل باغی و سورتمه سواری ، آذربایجان شرقی , تبریز

  • تفرجگاه ائل باغی و سورتمه سواری

اولین مجتمع سورتمه سواری شمال غرب کشور در تفرجگاه 230 هکتاری ائل باغی در تبریز قرار دارد. آبشار مصنوعي از ديگر جاذبه هاي اين پارك است . حدود 4 كيلومتر بطرف بالاي كوه با جاده اسفالت، منظره زيباي آبشارمصنوعي را در بالاي كوه ميتوان دید. نماي زيباي تبريز و كوهاي اطراف تبريز رو هم ميتوان از انجا ملاحظه کرد . امكانات ورزشي در كنار آبشار از ویژگی های این مرکز تفریحی است.


آدرس :

تبریز، اتوبان شهید کسایی


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید