خانه / جاذبه های گردشگری / مجموعه بزرگ تجاری تفریحی لاله پارک

مجموعه بزرگ تجاری تفریحی لاله پارک ، آذربایجان شرقی , تبریز

  • مجموعه بزرگ تجاری تفریحی لاله پارک

مجتمع تجاری تفریحی لاله پارک تبریز یقینا یکی از بهترین و زیباترین مراکز خرید ایران میباشد و به عبارتی اولین مرکز خرید برندهای خارجی ایران است. مرکز خرید لاله پارک در 6 طبقه احداث شده است که 3 طبقه پارکینگ نیز با ظرفیت 1500 دستگاه خودرو در آن احداث شده است. طبقه اول این مجموعه به گالری های هنری و مشاغل خاص اختصاص یافته است. طبقه دوم به هایپر مارکت 5200 متری و مغازه های صوتی و تصویری و رستوران و کافه قنادی اختصاص دارد. طبقه سوم و چهارم به فروشگاههای البسه و پوشاک اختصاص دارد. طبقه پنجم به پوشاک و وسایل کودکان و شهربازی فان تایم اختصاص دارد. طبقه ششم مجموعه به طبقه فود کورت و سینما اختصاص دارد.

در این مجتمع تجاری تفریحی 125 مغازه با متراژ های 50 تا 4000 متری احداث شده اند که فروشگاههای کوتون و السی وال کیکی در دو طبقه دوبلکس احداث شده اند و هر کدام بالغ بر 4000 متر هستند.


آدرس :

تبریز، میدان شهید فهمیده به سمت شرق بزرگراه پاسداران


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید