خانه / جاذبه های گردشگری / مجموعهٔ تفریحی ناژوان

مجموعهٔ تفریحی ناژوان ، اصفهان , اصفهان

  • مجموعهٔ تفریحی ناژوان

مجموعهٔ تفریحی ناژوان از معدود باغ های اصفهان است که از جریان توسعه و گسترش شهر تا اندازه ای ایمن مانده و همچنان به هوای شهر لطافت و تازگی می بخشد. ناژوان ترکیبی است از دو واژهٔ ناژ و وان. ناژ اشاره به درختان خانوادهٔ سپیدار دارد که اعضای آن عبارتند از تبریزی، کبوده، صنوبر و وان پسوندی برای جا و محل است. پس ترکیب ناژوان به معنی جایگاه درختان خانوادهٔ سپیدار است.

ناژوان کنونی تقریبا دارای ۱۲۰۰ هکتار مساحت است و در بخش غربی شهر تنها باقی ماندهٔ فضای سبز متمرکز حاشیه اصفهان است که از نقطه نظر زیست محیطی نقش ریهٔ شهر اصفهان را بازی می کند و از این رو اهمیت ویژه ای دارد. رودخانهٔ زاینده رود از وسط این باغ گذر می کند و از این جهت ناژوان را از دیگر پارک های اصفهان متفاوت می سازد. زیر نظر مدیریت طرح ساماندهی ناژوان که وابسته به شهرداری اصفهان است در این باغ فضاهایی چون زمین های ورزشی، استخر، کمپینگ، زمین های بازی کودکان، ایستگاه های درشکه سواری، اسب سواری، قایق رانی و محوطهٔ دوچرخه سواری ، تله سیژ،باغ خزندگان و آکواریوم ماهی فراهم شده و برای عموم قابل استفاده است.

همانگونه که بر روی نقشه مشخص است مجموعهٔ تفریحی ناژوان در شهر اصفهان قرار گرفته است. شما می توانید برای داشتن یک سفر خاطره انگیز و یک اقامت دلنشین در بهترین هتل های شهر اصفهان به بخش رزرو هتل سامانه جامع گردشگری پارمین مراجعه کنید.
همچنین شما می توانید برای هر گونه برنامه ریزی سفر با هر بودجه ای با گروه ما در ارتباط باشید و ما را در تمامی مراحل سفر همراه خود بدانید.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید