• آتشکده ورهام

آتشکده ورهام به همت زرتشتيان يزد و پارسيان هند در سال 1313 ساخته شده است. بنا در حياطي سر سبز قرار دارد كه حوضي مدور به زيبايي آن اضافه كرده است. آتش در مكاني بلند تر از سالن قرار دارد و اتاقهايي براي نيايش كنار آن تعبيه شده است. آتش شعله ور در اين آتشكده 1515 سال پيش از آتشكده ناهيد پارس به آتشكده روستاي هفتادر آورده شده است . از آنجا به روستاي ترك آباد منتقل شده و پس از سي سال نگهداري در غار اشكفت يزدان بالاخره به يزد آورده شده است و پس از ساخت بناي آتشكده آنرا به آنجا انتقال داده اند. تاكنون اين آتش خاموش نگرديده است . حجاريهاي زيباي اين آتشكده در اصفهان ساخته شده است و سپس به يزد انتقال يافته است. زرتشتيان يزد به هنگام اعياد و مراسم مذهبي ، جلسات گردهمائي و سخنراني از اين مكان استفاده مي كنند .


آدرس :

یزد، خیابان کاشانی


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید