خانه / جاذبه های گردشگری / قلعه پرتغالي ها

قلعه پرتغالي ها ، هرمزگان , قشم

  • قلعه پرتغالي ها

قلعه پرتغالي هاي قشم همچون بوشهر، جزيره هرمز، چابهار، سيراف و بندرعباس، قشم هم از هجوم پرتغالي ها درامان نبود و سربازان پرتغالي در قلعه اي كه در اين جزيره ساخته بودند، مستقر بودند تا اينكه در زمان صفويه سرداري شجاع به نام امامقلي به جنگ پرتغالي ها رفت و آنها را از اين جزيره بيرون كرد. در حال حاضر در جزيره قشم ميداني به نام ميدان امامقلي وجود دارد و قلعه پرتغالي ها هم مرمت شده و گردشگران به عنوان موزه مي توانند از آن ديدن كنند. نورپردازي در شب هم آن را بسيار زيباتر كرده است. نزديك اين قلعه رستوراني وجود دارد كه غذاهاي محلي خوشمزه اي دارد.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید