• غارهاي خربس

غارهای خربس جزیره قشم از جمله غارهاي دريايي است كه بر اثر گرداب و تخليه ماسه ها، از حفره سنگ ها به وجود آمده اند. هنوز هم وقتي از پله هاي اين غارها بالا مي رويد و به حفره هاي آن مي رسيد روي ديواره هايش مي توانيد فسيل صدف هاي چند ميليون ساله را ببينيد. متاسفانه برخي روي اين ديواره ها يادگاري نوشته اند.

باستان شناسان بر اين اعتقادند در دوره هاي پيش از اسلام با افزايش وسعت غار خربس در بخش هاي تالار مياني و دهليزهاي انشعابي، به احتمال زياد مردم به عنوان پناهگاه يا نيايشگاه از آنها استفاده مي كرده اند. اگر به ديدن خربس رفتيد حواستان باشد بخش شمالي غار بخش باستاني آن است و بخش جنوبي آن حدود ۱۵ سال پيش حفاري و حتي داخلش صورتك هاي آدم و همين طور كشتي نوح حجاري شد.


آدرس :

كيلومتر ۱۲ جاده جنوبي قشم


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید