• غار نمكدان

غارهاي نمكدان از شهر قشم دور است و با آن ۹۰ كيلومتر فاصله دارد. اين غارها تقريبا در جنوب غربي جزيره قرار دارد. دهانه غار نمك از جاده همجوار ساحل دريا حدود ۲ كيلومتر فاصله دارد كه توصيه مي شود اين فاصله را با پاي پياده طي كنيد.

براي رفتن به داخل اين غار كه در دهانه كوهي به ارتفاع ۲۳۷ متر از سطح درياست، بايد از تجهيزات غارنوردي استفاده كرد و چراغ قوه را فراموش نكرد چراكه داخل آن بسيار تاريك است. متاسفانه قنديل هاي نمكي كه جلوي غار طي ميليون ها سال به وجود آمده بودند، توسط افراد مختلف كنده شده اند و براي ديدن قنديل ها و تركيب بندي رنگ ها بايد به داخل آن رفت. بخشي از غار را بايد كاملا روي زمين خزيد و در بخشي ديگر نيز اتاقك هايي با سقف حدود ۲۰ متر ايجاد شده است. عده اي بر اين باورند كه تنفس داخل غار نمك قشم، مي تواند به بهبود بيماران مبتلا به آسم و ناراحتي هاي تنفسي كمك كند.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید