• جنگل هاي حرا

حوالي جزيره قشم، بندر پل، جزيره هرمز و بندر خمير مجموعه اي از درختان سرسبز حرا به چشم مي خورد كه با آبراهه ها، پرندگان زيبا و طبيعت بكر وحشي اش از منابع توريستي و ديدني استان هرمزگان است و هر ساله افراد زيادي را براي تماشا به سوي خود جلب مي كند. سواحل جنوبي ايران با مناطق خشك و دريايي آب شور شناخته شده، اما نكته شگفت انگيز اين منطقه گياهي است كه بدون نياز به آب شيرين مي رويد. مساحت كل جنگل ها در حوزه جزيره قشم ۲ هزار هكتار تخمين زده شده است. به جنگل هاي حرا در قشم، ۳ عنوان جهاني منطقه حفاظت شده بين المللي، ذخيره گاه زيست كره و تالاب بين المللي داده اند چرا كه بسياري از آبزيان خليج فارس دوره تخم ريزي خود را در اين منطقه مي گذرانند و از اين نظر اهميت فراواني دارد.

اگر قصد داشتيد از اين جنگل ها ديدن كنيد بهتر است به اسكله سهيلي برويد كه قايقراناني آموزش ديده و هماهنگ دارد. نفري ۸ هزارتومان مي پردازيد و با قايق موتوري بين جنگل هاي حرا گشتي مي زنيد و اگر خشكي آن وسط وجود داشت فرصتي داريد تا از قايق پياده شويد و گشتي بزنيد.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136291123

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید