• شيب دراز

روستاي شيب دراز قشم محل تخم ريزي لاك پشت هاي پوزه عقابي است. تخم ريزي اين لاك پشت ها از اواخر اسفند شروع و اواخر ارديبهشت به بچه لاك پشت تبديل مي شود. اگر در اين فاصله زماني به قشم سفر كرديد و خواستيد اين پديده طبيعي را از نزديك ببينيد بايد يادتان باشد شب به روستاي شيب دراز برويد. لاك پشت هاي پوزه عقابي در فهرست سرخ اتحاديه بين المللي حفاظت از طبيعت و منابع طبيعي و جزو گونه هاي در معرض خطر انقراض ثبت شده اند؛ چراكه از هر يك هزار لاك پشت ماده تنها ۱۰۰ لاك پشت توانايي تخم گذاري دارند و هر لاك پشت بعد از هر بار تخم گذاري تا ۴ سال بعد توانايي تخم گذاري ندارد. تا چند سال پيش مردم تخم اين لاك پشت ها را مي خوردند اما پس از آموزش هاي عمومي و مشخص شدن اهميت اين لاك پشت ها در چرخه حيات و همين طور جذب گردشگران اين اتفاق كمتر مي افتد.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید