خانه / جاذبه های گردشگری / جزيره هنگام ( جزیره‌ ی دلفین‌ها)

جزيره هنگام ( جزیره‌ ی دلفین‌ها) ، هرمزگان , قشم

  • جزيره هنگام ( جزیره‌ ی دلفین‌ها)

جزيره هنگام يكي از جزاير زيباي نزديك به جزيره قشم است كه از زيستگاه هاي مهم پرورش آهوي ايراني به نام جبير به شمار مي آيد و متاسفانه در فصل زاد و ولد اين حيوانات، بسياري از آنها به كشورهاي عربي قاچاق مي شوند. همچنين اين جزيره محل پرورش و مزرعه كروكوديل است. زنان بومي اين جزيره علاوه بر حناكوبي، صنايع دستي خود كه بيشتر با محصولات دريايي ساخته مي شوند را نيز مي فروشند. اگر بخواهيد دلفين ها را ببينيد بايد صبح زود عازم اين جزيره شويد. مي توانيد به اسكله كندالو برويد ، سوار قايق موتوري شويد و بزرگ ترين موجود دريا را از نزديك ببينيد. دلفين هاي جزيره هنگام جزو معدود حيوانات ايران هستند كه هنوز منقرض نشده اند. آب اين جزيره آنقدر زلال است كه مي توان به راحتي ماهيان را ديد، درست مانند يك آكواريوم طبيعي.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136291123

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید