• دره ستاره ها

دره ستاره هاي قشم كه بومي هاي منطقه به آن ستاره افتاده يا استاره كفته نيز مي گويند، در روستاي بركه خلف و در جزيره پهناور قشم قرار دارد. روستاي بركه خلف در نزديكي شهر قشم و در جاده كناره جنوبي جزيره قرار گرفته است. برخي اهالي معتقدند با تاريك شدن هوا، اين دره محل آمد و شد ارواح و اجنه است. برخي ديگر معتقدند اين دره بر اثر سقوط ستاره اي كه هزاران سال پيش در آن افتاده به اين شكل درآمده است ولي اين دره ها و شكل هاي زيباي آن، بر اثر باران هاي فصلي و فرسايش خاك به وجود آمده اند. راه دسترسي به روستاي بركه خلف آسفالته است. همچنين اين دره محل مناسبي براي رصد ستارگان است و گروه هاي نجومي معمولا به آن سفر مي كنند.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید