غار علیصدر ، همدان , کبودرآهنگ

  • غار علیصدر

غار علیصدر غار شگفت انگیزی است که طولانی ترین غار آبی دنیا لقب گرفته است. این غار در روستای علی صدر شهرستان کبودرآهنگ در استان همدان و در یکی از مرتفع ترین مناطق استان در دامنه رشته کوه زاگرس واقع شده است. درون غار، دالان های پیچ در پیچ و دهلیزهای متعددی وجود دارد. بر اساس نظر کارشناسان مطرح زمین شناسی دنیا، یکی از بی نظیرترین و بزرگ ترین غارهای آبی جهان است که شکل گیری آن به دوره ژوراسیک (دوره دوم زمین شناسی 190- 136میلیون سال پیش) برمی گردد. دمای داخل غار حدود 16 درجه و دمای آب 12 درجه سانتیگراد ثابت می باشد. وقتی وارد غار علیصدر می شوید با ساخته های شگفت انگیز طبیعت که در مدت چندین هزار سال تشکیل شده اند روبه رو می شوید. علاوه بر زیبایی های غار علیصدر که یکی از جاذبه های این مکان شگفت انگیز به شمار می رود آب و هوای دلچسب این منطقه هم تاثیر زیادی در جذب مسافران دارد.

همانگونه که بر روی نقشه مشخص است غار علیصدر در شهر کبودرآهنگ قرار گرفته است. شما می توانید برای داشتن یک سفر خاطره انگیز و یک اقامت دلنشین در هتل جهانگردی غار علیصدر به بخش رزرو هتل سامانه جامع گردشگری پارمین مراجعه کنید.
همچنین شما می توانید برای هر گونه برنامه ریزی سفر با هر بودجه ای با گروه ما در ارتباط باشید و ما را در تمامی مراحل سفر همراه خود بدانید.


آدرس :

همدان، کبودرآهنگ،بخش گل تپه، روستای علیصدر


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136291123

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید