خانه خدیوی ، کرمانشاه , کرمانشاه

  • خانه خدیوی

خانه خدیوی مربوط به اوایل دوره پهلوی می باشد و در کرمانشاه ، ضلع جنوبی خیابان معلم واقع شده است. تمام نمای این خانه به وسیله آجرکاری با اشکال مختلف هنری تزئین شده است. تاثیر معماری غربی در آن کاملا مشهود است. برون گرا بودن آن یک نمونه از این تاثیرات است. مصالح به کار رفته در ساخت این بنا آجر، سنگ ، آهن و چوب است پلان بنا مستطیل شکل بوده و ساختمان در دو طبقه ساخته شده است.خانه خدیوی در سال ‪ ۱۳۸۴‬ کاملا تعمیر و مرمت شد و هم اینک خانه خدیوی به عنوان خانه گردشگری مورد بهره برداری قرار گرفته و مورد بازدید گردشگران بسیاری قرار می گیرد.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید