خانه سوری ، کرمانشاه , کرمانشاه

  •  خانه سوری

یکی ازبناهای بسیار زیبا و ارزشمند بافت تاریخی کرمانشاه خانه تاریخی سوری است. این بنا، متعلق به حاج جعفر سوری بوده که در سال ۱۳۵۲، به سازمان میراث فرهنگی اهدا کرده است. در حال حاضر، این بنا به دو پلاک تفکیک شده، که هر دو در دست سازمان میراث فرهنگی است. تاریخ خانه تاریخی سوری به دوره پهلوی بر می گردد و مصالح به کار رفته در این بنا آجر و خشت است. سقف این بنای تاریخی تیر پوش، چوبی و در بعضی قسمت ها آهن هم بکار رفته است. خانه تاریخی سوری که در دو طبقه ساخته شده، تزئینات آجرکاری دارد . این خانه از نوع خانه های درون گراست و با عبور از هشتی به حیاط بیرونی و از طریق راهرو به حیاط اندرونی راه دارد. این راهرو دو حیاط را به هم متصل می کند. این خانه در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده و در خیابان گمرک کرمانشاه قرار گرفته است.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.



این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید