خانه / جاذبه های گردشگری / قهوه خانه چاه حاج میرزا

قهوه خانه چاه حاج میرزا ، اصفهان , اصفهان

  •  قهوه خانه چاه حاج میرزا

شايد اگر در خاطره تاريخ جستجو كنيد كمتر بتوانيد در اوراق خاك خورده آن از چاه حاج ميرزا به عنوان قديمي ترين قهوه خانه عهد صفويه در اصفهان چيزي بيابيد؛ اثري كه براي ديدن زيبايي هايش به تنهايي مي توان روزها وقت گذاشت و تاريخ چند صد ساله اش را مرور كرد.

وارد سرای حاج میرزا که می شوید احساس می کنید تابلو اشتباه است و به فروشگاه عتیقه جات یا موزه ای وارد شده اید، اما کمی که به محیط و وسایل عادت می کنید آن ها را بخشی از دکوراسیون رستوران سنتی می بینید که صاحبش با ذوق و سلیقه فراوان در طول سال ها آن ها را جمع آوری کرده و می گوید که حاظر نیست هیچکدام را حتی برای لحظه ای از خودش جدا سازد.

این سرا در کنار میدان امام اصفهان خود به جاذبه تاریخی تبدیل شده است.دوغ و گوشفیل به همراه برخی از غذاهای سنتی اصفهان در این قهوه خانه سرو میشود.

همانگونه که بر روی نقشه مشخص است قهوه خانه چاه حاج میرزا در محدوده تاریخی اصفهان قرار گرفته است. شما می توانید برای داشتن یک سفر خاطره انگیز و یک اقامت دلنشین در بهترین هتل های شهر اصفهان به بخش رزرو هتل سامانه جامع گردشگری پارمین مراجعه کنید.
همچنین شما می توانید برای هر گونه برنامه ریزی سفر با هر بودجه ای با گروه ما در ارتباط باشید و ما را در تمامی مراحل سفر همراه خود بدانید.

عکاس: حامد شاه سونی


آدرس :

اصفهان،میدان امام،به سمت سر در قیصریه، سرای حاج میرزا، قهوه خانه حا


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136291123

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید