خانه / جاذبه های گردشگری / پارک جنگلی چالدره

پارک جنگلی چالدره ، مازندران , تنکابن

  •  پارک جنگلی چالدره

پارک جنگلی چالدره در ۱۸ کیلومتری مسیر تنکابن به دو هزار و درکنار جاده قرار دارد. پارک زیبای چالدره با ۹۴ هکتار مساحت در میان دلتای دو رود سه هزار و دو هزار و محل اتصال آنها قرار دارد. پارک جنگلی چالدره جزء جنگل های جلگه ای محسوب می شود. چالدره همان طور که از نامش پیداست، دره ایست که عمق سرسبز و آرامش بخشش نه فقط مکانی برای تفریح که جایی برای اقامت و حتی ورزش است. درختان کهن و کلبه های جنگلی اش در میان دو رود طوری واقع شده که از دور هر بیننده ای را مبهوت می کند. محیط این ناحیه هوایی خنک، مرطوب و بسیار دلپذیر دارد. حجم انبوه درختان توسکا و افرا و بوته های سرخس سراسر زمین رو پوشانده و سایه ای خوشایند و خنک بخشیده است. جدا از این زیبایی ها، نماهایی از باغ مرکبات و شالیزارها به خاطر می ماند که بخش جدانشدنی طبیعت شمال ایران به شمار می رود. اما آنچه چالدره را از سایر نقاط این دشت پهناور متمایز می کند، طراحی زیبا و ویژه کلبه های جنگلی آن است. ظاهر سنتی و متناسب با حال و هوای محیط با امکاناتی مدرن و کاملا به روز، جذابیت دره را دوچندان کرده است. کلبه ها، مجهز به شومینه هیزمی، یخچال،کمد و کولر گازی اند. در کنار کلبه ها، میز و صندلی هایی از تنه های درخت ساخته شده که کاملا با درختان اطراف هماهنگ است.

چالدره یک پارک ملی به حساب می آید که با وسعتی نزدیک به صد هکتار در ارتفاع ۴۰۰ متری از دریا جای گرفته است. به همین دلیل جنس رطوبت هوایش با هوای مناطق کنار دریا بسیار متفاوت است.

همانگونه که بر روی نقشه مشخص است پارک جنگلی چالدره در نزدیکی شهر تنکابن قرار گرفته است. شما می توانید برای داشتن یک سفر خاطره انگیز و یک اقامت دلنشین در بهترین هتل های شهر تنکابن به بخش رزرو هتل سامانه جامع گردشگری پارمین مراجعه کنید.
همچنین شما می توانید برای هر گونه برنامه ریزی سفر با هر بودجه ای با گروه ما در ارتباط باشید و ما را در تمامی مراحل سفر همراه خود بدانید.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید