شهر مراغه ، استان : آذربایجان شرقی


مراغه یكی از قدیمی ترین شهرهای ایران و استان آذربایجان شرقی است كه در كنار رودخانه زیبای صافی و بر دامنه جنوبی كوه سهند قرار گرفته است. واژهٔ مراغه پس از فتح ایران توسط اعراب رایج شده و پیش از ورود اسلام این شهر با نامهایی همچون افرازهرود و افرازروح شناخته می شده که بعدها به ماراوا، ماراغا و مراغه تغییر یافته است. و بر همین اساس قدمت شهر مراغه به دوره ماد برمیگردد. مراغه میلیونها سال قبل در دوره دوم و سوم زمین شناسی ، قبل از فوران آتشفشان سهند محل استقرار و زندگی حیوانات عظیم الجثه بوده است . فسیلهای کشف شده از 32 گونه پستانداران و 2 جنس پرندگان ، منطقه فسیلی مراغه را به بهشت فسیلی جهان معروف كرده است. اگر قصد سفر به این شهر تاریخی را دارید هتل های مراغه بهترین مکان برای اقامت و استراحت هستند.

 

  • بزرگ مراغه

  • آلیانس مراغه

آب و هوای شهر مراغه ، استان : آذربایجان شرقی


يكشنبه, 29 دي 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : -5o
حداقل دما : -9o
حداکثر دما : -5o
دوشنبه, 30 دي 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : -5o
حداقل دما : -9o
حداکثر دما : -5o
سه شنبه, 1 بهمن 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : -6o
حداقل دما : -10o
حداکثر دما : -6o
چهارشنبه, 2 بهمن 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : -6o
حداقل دما : -9o
حداکثر دما : -6o
پنجشنبه, 3 بهمن 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : -7o
حداقل دما : -11o
حداکثر دما : -7o
جمعه, 4 بهمن 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : -7o
حداقل دما : -12o
حداکثر دما : -6o

هتل ها و جاذبه های گردشگری شهر مراغه ، استان : آذربایجان شرقی


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید