شهر بافق، در جنوب شرقی شهر یزد قرار گرفته است وجاذبه های طبیعی و تاریخی زیبایی دارد که از آن جمله می توان به شنهای روان حسن آباد،انواع قنات، جنگل ارس باجگان، زیستگاه یوز آسیایی، ساختمان امامزاده عبدالله بافق که متعلق به قرن سوم هجری می باشد، مسجد جامع بافق، کاروانسرای میدان خان و .... اشاره کرد. برخورداری بافق از معادن غنی سنگ آهن، سرب، روی، فسفات این شهر را به قطب معدنی کشور تبدیل کرده است. اگر چه شهرستان بافق در منطقه ای خشک و کم آب قرار گرفته است اما سختکوشی مردم و مبارزه با قهر طبیعت، حفر قنوات، این شهرستان را به منطقه ای کشاورزی تبدیل کرده است. به علت وجود درختان خرما در این منطقه، صنایع دستی وابسته به نخل در این شهرستان رونق فراوان دارد. هتل نیکان بافق آماده پذیرایی از میهمانان عزیز این شهر می باشد.

  • نیکان بافق

  • بوم گردی قلعه آریز

آب و هوای شهر بافق ، استان : یزد


دوشنبه, 1 مهر 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 7o
حداقل دما : -1o
حداکثر دما : 9o
سه شنبه, 2 مهر 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 8o
حداقل دما : 2o
حداکثر دما : 8o
چهارشنبه, 3 مهر 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 9o
حداقل دما : 2o
حداکثر دما : 10o
پنجشنبه, 4 مهر 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 7o
حداقل دما : 5o
حداکثر دما : 10o
جمعه, 5 مهر 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 8o
حداقل دما : 6o
حداکثر دما : 8o
شنبه, 6 مهر 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 8o
حداقل دما : 2o
حداکثر دما : 10o

هتل ها و جاذبه های گردشگری شهر بافق ، استان : یزد


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید