شهر عجب شیر ، استان : آذربایجان شرقی


عجب شیر، مروارید چیچست شهریست تاریخی که روستاهای بکر و زیبای فراوانی دارد . با فاصله گرفتن از هیاهوی شهر تبریز به بهشتی از روستاهای زیبا می رسیم به نام عجب شیر . آنگونه که از روایات برمی آید عجب ‌شير بقاياي شهر گمشده شيز، بزرگترين شهر آذربايجان در عهد اشكانيان و سامانيان است . می گویند زیبده خاتون زوجه هارون‌الرشید در سر راه خود به تبریز، شبی را در این خطه اطراق می‌كند. در محل اردوی وی چوپانی مشغول چرای گله بوده كه وی به رسم مهمان‌نوازی كاسه شیری تهیه كرده و به اردوگاه می‌برد. زبیده خاتون بعد از صرف شیر كه گویا به مزاقش خوش آمده بود، می‌گوید: «عجب شیری ، عجب شیری!» كه ظاهراً همین اظهار شگفتی او از لذت شیر، اساس وجه تسمیه این دیار می‌گردد. هتل پردیس عجب شیر هتلی دنج و راحت برای گذراندن شبی دلنشین در این شهر زیباست.

آب و هوای شهر عجب شیر ، استان : آذربایجان شرقی


جمعه, 27 تير 1399

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 23o
حداقل دما : 22o
حداکثر دما : 24o
شنبه, 28 تير 1399

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 22o
حداقل دما : 21o
حداکثر دما : 26o
يكشنبه, 29 تير 1399

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 25o
حداقل دما : 22o
حداکثر دما : 27o
دوشنبه, 30 تير 1399

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 25o
حداقل دما : 24o
حداکثر دما : 27o
سه شنبه, 31 تير 1399

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 23o
حداقل دما : 23o
حداکثر دما : 25o
چهارشنبه, 1 مرداد 1399

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 24o
حداقل دما : 23o
حداکثر دما : 26o

هتل ها و جاذبه های گردشگری شهر عجب شیر ، استان : آذربایجان شرقی


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید