ابركوه شهر تاريخ، فرهنگ و ادب، با مردماني كويري و سخت كوش در منطقه اي دشتي از استان يزد قرار گرفته است. ابر کوه در پاي كوه ساخته شده و ازین رو به آن برِكوه گفته اند که با گذر زمان به ابرکوه تبديل شده است. ابركوه افسانه ها و داستان هاي زیادی دارد. برخی می گویند در ابرکوه و روستاهاي اطراف، درختان صنوبر تنومندي وجود داشته که کاشته يافث ابن نوح يكي از سه فرزند نوح بوده و مردم بنا بر رسوم آييني، آنها را مي پرستيده اند. سرو چهار هزار ساله، پيرترين ساکن کويرهاي جهان در این شهر قرار دارد که برخی از اسطوره ها آن را کاشته زرتشت می دانند. سرو ابرکوه در تمامي جهان به عنوان نمادي از زندگي و زيبايي معرفي شده است. اگر قصد دیدن سرو زرتشت و دیگر زیبایی های این شهر دارید، اقامتگاه های بوم گردی ابرکوه پذیرای شماست.

  • بوم گردی سالار

  • خانه آقازاده

  • بوم گردی تیزک ابرکوه

  • بوم گردی سرو کهن ابرکوه

آب و هوای شهر ابرکوه ، استان : یزد


چهارشنبه, 7 اسفند 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 5o
حداقل دما : 3o
حداکثر دما : 8o
پنجشنبه, 8 اسفند 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 3o
حداقل دما : 0o
حداکثر دما : 6o
جمعه, 9 اسفند 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 2o
حداقل دما : -1o
حداکثر دما : 3o
شنبه, 10 اسفند 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 1o
حداقل دما : -2o
حداکثر دما : 2o
يكشنبه, 11 اسفند 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 2o
حداقل دما : -2o
حداکثر دما : 4o
دوشنبه, 12 اسفند 1398

دما بر حسب سانتی گراد می باشد
دمای روز : 1o
حداقل دما : -1o
حداکثر دما : 2o

هتل ها و جاذبه های گردشگری شهر ابرکوه ، استان : یزد


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید