Logo سامانه جامع گردشگری

اقامتگاه بوم گردی سراسر کشور به تفکیک استان


پیشنهادات فصلی پارمین


اقامتگاه های بوم گردی ساحل شمالی


مازندران

گیلان

گلستان

اقامتگاه های بوم گردی ساحل جنوبی


هرمزگان

سیستان و بلوچستان - چابهار

بوشهر

اقامتگاه های بوم گردی تاریخی


اصفهان

یزد

فارس

کرمان

اقامتگاه های بوم گردی کوهستانی


همدان

کردستان

اردبیل

کرمانشاه


428

اقامتگاه بوم گردی فعال

ثبت رایگان اقامتگاه بوم گردی، تنها با یک کلیک!


جدیدترین اقامتگاه بوم گردیبوم گردی فتاحی قشم

بوم گردی فتاحی قشم

بوم گردی در حقیقت اقامتی ارام در دل طبیعت است .جایی که هنوز دستخوش زیاده خواهی زندگی ماشینی امروزه نشده و هنوز اصالت و قدمت خود را در دل طبیعت بکر پیرامونش حفظ کرده . سادگی و ارامش مردم محله به ان معنا بخشیده و گردشگران با گذراندن چند صباحی در کلبه ای قدیمی و تجربه عطر و رنگ زندگی روستایی ، خود را از همهمه و مشغله های روزمره رهایی داده و با احترام گذاشتن به طبیعت و فرهنگ گذشته عشق پاک مردم ساده دل منطقه را به سمت خود روانه می کنند. چه کسی از عطر نان تازه محلی سرمست نمی شود و لذت تماشای طبیعت بکر و زنده ، اورا به وجد نمی اورد . بوم گردی یا همان اکوتوریسم در نگاه اول به معنای سفری به جاذبه های طبیعی برای لذت از ان و همزمان کوشیدن برای حفظ محیط زیست و کیفیت زندگی مردم بومی ان منطقه و همراهی با ویژگی های فرهنگی انها است. امروزه افزایش میل افراد به کشف مناطق بکر و طبیعی سبب شده تا سفر کردن در گستره وسیع تری صورت گیرد و بوم گردی مورد توجه بیشتری واقع شود .همزمان با افزایش اکوتوریسم ، مزیت هایی که شامل حال بومی ها گشته سبب استقبال ان ها از گردشگران شده است. موقعیت به وجود امده بستری فراهم کرده تا بومیان بتوانند صنایع دستی خود را ارائه داده و محصولات باغی و مرکبات و حتی پنیر و سرشیر و دوغ و نان تازه محلی خود را به فروش برسانند ، حتی با عرضه لباس های سنتی و غذاهای محلی خود، از این فرصت به وجود امده استفاده شایانی میکنند. ایران چهار فصل ما فرصت تماشای کلبه های چوبی در دل جنگل های سبز خطه شمال گرفته تا بوم گردی های خشتی کویر و افتاب جنوب را به مردمش هدیه داده ، باشد تا با حفظ این هدیه قدردان ان باشیم .


سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621


به پارمین اعتماد کنید

سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو هتل و اقامتگاه سنتی در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید