اقامتگاه بوم گردی سراسر کشور به تفکیک استان


پیشنهادات فصلی پارمین


اقامتگاه بوم گردی های ساحل شمالی


مازندران

گیلان

گلستان

اقامتگاه بوم گردی های ساحل جنوبی


هرمزگان

سیستان و بلوچستان - چابهار

بوشهر

اقامتگاه بوم گردی های تاریخی


اصفهان

یزد

فارس

کرمان

اقامتگاه بوم گردی های کوهستانی


همدان

کردستان

اردبیل

کرمانشاه


695

اقامتگاه بوم گردی فعال

ثبت رایگان اقامتگاه بوم گردی، تنها با یک کلیک!


جدیدترین اقامتگاه بوم گردیبوم گردی ماچلوس راین

بوم گردی ماچلوس راین

اقامتگاه بوم گردی

در حقیقت مکانی برای اقامتی ارام در دل طبیعت است .جایی که هنوز دستخوش زیاده خواهی زندگی ماشینی امروزه نشده و هنوز اصالت و قدمت خود را در دل طبیعت بکر پیرامونش حفظ کرده . سادگی و ارامش مردم محله به اقامتگاه بوم گردی معنا بخشیده و گردشگران با گذراندن چند صباحی در کلبه ای قدیمی و تجربه عطر و رنگ زندگی روستایی ، خود را از همهمه و مشغله های روزمره رهایی داده و با احترام گذاشتن به طبیعت و فرهنگ گذشته عشق پاک مردم ساده دل منطقه را به سمت خود روانه می کنند. چه کسی از عطر نان تازه محلی سرمست نمی شود و لذت تماشای طبیعت بکر و زنده ، اورا به وجد نمی اورد .

بوم گردی یا همان اکوتوریسم در نگاه اول به معنای سفری به جاذبه های طبیعی برای لذت از ان و همزمان کوشیدن برای حفظ محیط زیست و کیفیت زندگی مردم بومی ان منطقه و همراهی با ویژگی های فرهنگی انها است. اقامتگاه بوم گردی ، صرفا یک مکان اقامتی نیست. تابلو و نشان فرهنگ غنی مردمان مناطق مختلف است. امروزه افزایش میل افراد به کشف مناطق بکر و طبیعی سبب شده تا سفر کردن در گستره وسیع تری صورت گیرد و اقامتگاه های بوم گردی مورد توجه بیشتری واقع شوند .

همزمان با افزایش اکوتوریسم یا اقامتگاه بومگردی ، مزیت هایی که شامل حال بومی ها گشته سبب استقبال ان ها از گردشگران شده است. موقعیت به وجود امده بستری فراهم کرده تا بومیان بتوانند صنایع دستی خود را ارائه داده و محصولات باغی و مرکبات و حتی پنیر و سرشیر و دوغ و نان تازه محلی خود را به فروش برسانند ، حتی با عرضه لباس های سنتی و غذاهای محلی خود، از این فرصت به وجود امده استفاده شایانی میکنند.

با مشاهده لیست اقامتگاه بوم گردی های سراسر کشور، پی خواهیم برد ایران چهار فصل ما فرصت تماشای جنگل های سبز خطه شمال از پنجره یک کلبه چوبی تا شب نشینی در کنار آتش در یک اقامتگاه بوم گردی کویری را به مردمش هدیه داده، باشد تا با حفظ این هدیه قدردان ان باشیم .

سامانه جامع رزرو اقامتگاه بوم گردی ، پارمین، تلاش میکند ضمن معرفی و رزرو تمامی اقامتگاه های بوم گردی در نقاط مختلف کشور، آخرین نظرات مسافرین را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات در هر اقامتگاه بوم گردی به اطلاع صاحبان و متولیان بومگردی برساند. تلاشی که باعث رشد و توزیع عادلانه تر سفر به نقاط کمتر دیده شده ایران عزیزمان خواهد شد.


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید