اقامتگاه بوم گردی خانه مادر حسن هرمز ، هرمز

 • آدرس : هرمزگان ، جزیره هرمز، جنب مسجد صاحب زمان • امتیاز کلی
  0%
  رضایت مندی
  0%
  نظافت اتاق ها
  0%
  خدمات و برخورد پرسنل
  0%
  کیفیت غذا و نظافت رستوران
  0%

  • اقامتگاه بوم گردی خانه مادر حسن هرمز
  • بوم گردی خانه مادر حسن هرمز
  • بوم گردی خانه مادر حسن هرمز
  • بوم گردی خانه مادر حسن هرمز

  نام واحد ظرفیت نفر اضافه هزینه اقامت به مدت 1 شب هزینه به تفکیک روز ها قیمت به ازای انتخاب اتاق
  هزینه اقامت هر نفر به ازای هرشب 1 نفر 10 نفر 350,000 ريال
  350,000 ريال
  نفر

  • رزرو اتاق
  • اطلاعات اقامتگاه
  • امکانات اقامتگاه
  • مکان اقامتگاه روی نقشه
  • اقامتگاه های مشابه
  • نظرات
  اطلاعات اقامتگاه

  اقامتگاه بوم گردی خانه مادر حسن هرمز

  بوم گردی خانه مادر حسن دریاپیما خانه ای گرم و صمیمی در جزیره هرمز است که با تلاش حسن ، پسر جوان خانواده به بوم گردی و مکانی امن برای استراحت مسافران جزیره تبدیل گردیده است . زندگی حسن و مادرش در خانه در جریان است و میهمانان میتوانند از نزدیک ،یک زندگی روستایی در هرمز را لمس کنند. خانه مادر حسن قبل از سال 88 خانه ای بود با تعداد زیادی اتاق که ماوای وسایل قدیمی خانه ، بزها و گربه های حسن شده بودند . حسن با اجازه مادرش و با کمک دوستان شروع به پاکسازی و رنگ تعدادی از اتاق ها کرد. اکنون حسن دریاپیما به همراه مادرش در خانه خود پذیرای میهمانان زیادی از سراسر کشور هستند. امکان استفاده از اینترنت و سرویس چایی رایگان در اقامتگاه مهیاست و ماندد سایر اقامتگاه های بوم گردی سرویس بهداشتی برای به صورت عمومی و خارج از اتاق ها قرار گرفته است.

  ارتباط با سامانه

  برای رزرو اقامتگاه بوم گردی خانه مادرحسن هرمز با بیشترین تخفیف می‌توانید از طریق سامانه جامع گردشگری پارمین اقدام کنید. اقامتی دلنشین به همراه بازدید از زیبایی‌های جزیره هرمز سفری خاطره انگیز و فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد. همچنین شما می‌توانید برای برنامه ریزی سفر مطابق با سلیقه و بودجه خود با گروه ما، در ارتباط باشید و ما را در تمامی لحظات سفر همراه خود بدانید.

  جهت رزرو اقامتگاه بوم گردی خانه مادرحسن از طریق رزرواسیون هتل پارمین با شماره 02144895861 تماس بگیرید.


  امکانات اقامتگاه
  اینترنت بی سیم

  مکان اقامتگاه روی نقشه


  اقامتگاه های مشابه

  نظرات و امتیازات
  نظافت هتل

  نظافت اتاق

  خدمات هتل و برخورد کارکنان

  کیفیت غذا و رستوران  سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


  سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.  این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


  از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

  تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

  ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

   

  به پارمین اعتماد کنید

  logo-samandehi

  سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

  طراحی سایت رایان پرتو


  سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید