اقامتگاه کلبه جنگلی اسکلیم ، سوادکوه
امتیاز کلی
0%
رضایت مندی
0%
نظافت اتاق ها
0%
خدمات و برخورد پرسنل
0%
کیفیت غذا و نظافت رستوران
0%

  • اقامتگاه کلبه جنگلی اسکلیم
  • کلبه جنگلی اسکلیم

نام واحد ظرفیت نفر اضافه هزینه اقامت به مدت 1 شب هزینه به تفکیک روز ها قیمت به ازای انتخاب اتاق
کلبه جنگلی اسکلیم ( در کلبه به تعداد شش نفر وسیله خواب موجود است و قیمت موجود بر روی سایت برای 6 تا 8 نفر میهمان بوده و تعداد بیشتر از 8 نفر هزینه به صورت نفری و هر نفر 35 هزار تومان می باشد. ) 6 نفر 20 نفر 2,500,000 ريال
2,500,000 ريال
نفر

  • رزرو اتاق
  • اطلاعات اقامتگاه
  • امکانات اقامتگاه
  • مکان اقامتگاه روی نقشه
  • اقامتگاه های مشابه
  • نظرات
اطلاعات اقامتگاه

اقامتگاه کلبه جنگلی اسکلیم شیرگاه

کلبه اسکلیم در محدوده اسکلیم رود در 50 کیلومتری زیراب واقع گردیده است. این کلبه دارای سه اتاق و بالکن سرتاسری بوده و سرویس توالت ایرانی در محوطه و حمام در درون کلبه قرار دارد. سیستم گرمایش کلبه بخاری هیزمی و فاقد سیستم سرمایشی بوده و برق کلبه از طریق ژنراتور تأمین می گردد. برای رسیدن به این کلبه حداقل 40 کیلومتر جاده خاکی و حدود دو ساعت پیاده باید طی طریق شود. ظرفیت اقامتگاه تا 25 نفر در دو اتاق 12 متری و یک اتاق 24 متری می باشد .  آشپزخانه و امکانات ظروف و تجهیزات آشپزخانه به مقدار کافی موجود است . تجهیزات خواب تشک و بالش به اندازه شش نفر موجود است. از ارایه این کلبه بدون خدمات غذا و راهنمای محلی معذوریم.


امکانات اقامتگاه

مکان اقامتگاه روی نقشه


اقامتگاه های مشابه

نظرات و امتیازات
نظافت هتل

نظافت اتاق

خدمات هتل و برخورد کارکنان

کیفیت غذا و رستورانسامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید