اقامتگاه بوم گردی جهان نمک کانی قشم ، قشم

 • آدرس : قشم ، روستای کانی • امتیاز کلی
  0%
  رضایت مندی
  0%
  نظافت اتاق ها
  0%
  خدمات و برخورد پرسنل
  0%
  کیفیت غذا و نظافت رستوران
  0%

  • اقامتگاه بوم گردی جهان نمک کانی قشم
  • بوم گردی جهان نمک کانی قشم
  • بوم گردی جهان نمک کانی قشم
  • بوم گردی جهان نمک کانی قشم

  نام واحد ظرفیت نفر اضافه هزینه اقامت به مدت 1 شب هزینه به تفکیک روز ها قیمت به ازای انتخاب اتاق
  هزینه اقامت هر نفر به ازای هرشب 1 نفر 5 نفر 300,000 ريال
  300,000 ريال
  نفر

  • رزرو اتاق
  • اطلاعات اقامتگاه
  • امکانات اقامتگاه
  • مکان اقامتگاه روی نقشه
  • اقامتگاه های مشابه
  • نظرات
  اطلاعات اقامتگاه

  اقامتگاه بوم گردی جهان نمک روستای کانی جزیره قشم

  اقامتگاه بوم گردی جهان نمک در روستای کانی جزیره قشم در 12 کیلومتری بزرگ ترین غار نمکی جهان که در فهرست جهانی یونسکو نیز ثبت شده ، واقع گردیده است .  دو سه سالیست که اهالی روستا تصمیم گرفته اند از وجود غار نمکی در نزدیکی روستای خود استفاده کنند تا گردشگران را به روستای خود کشانده و از عواید فرهنگی و مالی آن استفاده کنند. سه تا از خانه های این روستا در طول سه سال اخیر تغییر کاربری داده و به اقامتگاه بوم گردی تبدیل شده اند که جهان نمک یکی از آن هاست. دوری شهر قشم از غار نمکی باعث میشد که مسافران قشم به سختی و به ندرت ازین غار بازدید کنند ولی با بازگشایی اقامتگاه های بوم گردی کانی ، میزان بازدید از ازین جاذبه گردشگری زیبا افزایش پیدا کرده است . صنایع دستی و وسایل قدیمی روی طاقچه خانه حال و هوای قدیمی و موزه مانندی را به جهان نمک بخشیده است . اهالی روستای کانی صنایع دستی خود را به گردشگران این منطقه میفروشند و راه درآمدی برای خود پیدا کرده اند. در اقامتگاه جهان نمک انواع غذاهای دریایی و محلی برای میهمانان سرو می شود. سرویس بهداشتی و حمام برای همه اتاق ها مشترک می باشد.

  ارتباط با سامانه

  برای رزرو اقامتگاه بوم گردی جهان نمک با بیشترین تخفیف می‌توانید به سامانه جامع گردشگری پارمین مراجعه کنید. اقامتی دلنشین به همراه بازدید از زیبایی‌های جزیره قشم سفری خاطره انگیز و فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد. همچنین شما می‌توانید برای برنامه ریزی سفر مطابق با سلیقه و بودجه خود با گروه ما، در ارتباط باشید و ما را در تمامی لحظات سفر همراه خود بدانید.

  جهت رزرو اقامتگاه بوم گردی جهان نمک از طریق رزرواسیون هتل پارمین با شماره 02144895861 تماس بگیرید.


  امکانات اقامتگاه
  پارکینگ سرپوشیده

  مکان اقامتگاه روی نقشه


  اقامتگاه های مشابه

  نظرات و امتیازات
  نظافت هتل

  نظافت اتاق

  خدمات هتل و برخورد کارکنان

  کیفیت غذا و رستوران  سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


  سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.  این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


  از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

  تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

  ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

   

  به پارمین اعتماد کنید

  logo-samandehi

  سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

  طراحی سایت رایان پرتو


  سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید