Logo سامانه جامع گردشگری

امتیاز کلی
58%
رضایت مندی
60%
نظافت اتاق ها
50%
خدمات و برخورد پرسنل
80%
کیفیت غذا و نظافت رستوران
40%

اقامتگاه بوم گردی سابات کانی کچکینه روانسر کرمانشاه ، روانسر

اقامتگاه بوم گردی سابات کانی کچکینه روانسر

بوم گردی سابات در روستای کانی کچکینه در نزدیکی شهر تاریخی و پنج هزار ساله روانسر قرار گرفته است ، مکانی آرام و سنتی برای اقامتی دلنشین در کنار خانواده  . سابات در زمینی حدود نه هکتار در میان باغ های بادام در منطقه ی زیبای اورامانات ساخته شده  است . نزدیکی به چشمه های جوشان منطقه ، تپه ماهورهای زیبا، درختان فراوان بادام ، توت و گردو میهمانان زیادی را به این روستا می کشاند. بوم گردی سابات دوساختمان صدمتریست با 4 اتاق که هرکدام از اتاق ها دارای سرویس بهداشتی مجزا هستند . یک آشپزخانه عمومی هم همراه با تجهیزات برای رفاه مسافرین در محوطه تعبیه شده است. برگزاری مراسم و جشن های متفاوت، پخت وسرو غذاهای بومی و ارگانیک و اجرای موسیقی زنده از قسمت های هیجان انگیز اقامت در این بوم گردیست.

سابات در ۷ کیلومتری شهرستان روانسر  و 60 کیلومتری استان کرمانشاه  قرار گرفته است.

تلفن رزرو اقامتگاه بوم گردی سابات کانی کچکینه روانسر کرمانشاه : 03136293700


پارکینگ
تلویزیون
یخچال
 • بوم گردی سابات کانی کچکینه روانسر کرمانشاه
 • بوم گردی سابات کانی کچکینه روانسر کرمانشاه
 • بوم گردی سابات کانی کچکینه روانسر کرمانشاه
 • بوم گردی سابات کانی کچکینه روانسر کرمانشاه
 • بوم گردی سابات کانی کچکینه روانسر کرمانشاه
 • بوم گردی سابات کانی کچکینه روانسر کرمانشاه

 • آدرس : روانسر به سمت شهرک ویس القرن ، به سمت روستای سلکان ، نرسیده به سلکان دست راست روبه روستای کانی کچکینه ، اقامتگاه پشت روستا قرار گرفته است.
تغییر تاریخ رزرو
نام واحد ظرفیت نفر اضافه هزینه اقامت به مدت 1 شب هزینه به تفکیک روز ها قیمت به ازای رزرو
کف خواب 2 نفر 3 نفر - اتاق
هزینه اقامت هر نفر به ازای هرشب 1 نفر 11 نفر - نفر

نظرات و امتیازات
نظافت هتل

نظافت اتاق

خدمات هتل و برخورد کارکنان

کیفیت غذا و رستوران


هتل های مشابه
نظرات کاربران
سیدسجاد معافی مدنی در چهارشنبه , 23 خرداد 1397 می نویسد :
55%

این اقامتگاه تازه تأسیس است. امکانات جانبی خوبی دارد (فضاسازی، آشپزخانه برای استفاده دسته‌جمعی، باغ میوه|، سیاه‌چادر و ...) یک ساختمان دو خوابه با یک پذیرایی بزرگ و آشپزخانه دارد که تا حداکثر ۱۵ نفر ظرفیت دارد. ساختمان قدیمی سکونت مسئول اقامتگاه نیز در محدوده اقامتگاه قرار دارد. یک خانه روستایی هم در خارج از محدوده اقامتگاه قرار دارد که من از کیفیت آن بی‌خبرم. من دو شب اقامت داشتم در این اقامتگاه به صورت کلی کیفیت متوسطی دارد ولی نکات منفی آن عبارتست از: به غیر از ساختمان تازه تأسیس اشاره شده که حالت سنتی دارد نباید روی ساختمان‌های دیگر به عنوان اقامتگاه و با قیمت سایت حساب کرد. کیفیت بسیار پایین است برای این کار. نیروهای فعال در اقامتگاه به شدت زیاد بوده و غیر مفید. به غیر از سه چهار نفر از افراد باقی بیشتر حس معذب بودن را ایجاد می‌کردند. بعضی موارد کوچک که به کیفیت کار می‌تواند کمک کند بهتر است رعایت شود: مانند استفاده از دستمال کاغذی و دستمال رولی در روشویی و دستشویی‌ّها، سطل آشغال با تعداد مناسب نسبت به سطح اقامتگاه و مخصوصا داخل ساختمان (با کیسه زباله) و خارج کردن سطل زباله بزرگ داخل حیاط از محدوده. صبحانه نیز کیفیت بسیار پایینی داشت شاید مهمترین نکته منفی بوی بدی است که به دلیل تویله سابق در محوطه حس می‌شود بیشتر این نکات می‌تواند از تازه کار بودن اقامتگاه است که قابل برطرف کردن نیز هست


فاطمه جووون در شنبه , 24 شهريور 1397 می نویسد :
60%

واقعا عالی لایک لایک اقای علی مرادی تشکر • تصاویر

 • نقشه

 • رزرو

 • توضیحات

 • نظرات

 • هتل های مشابه

سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621


به پارمین اعتماد کنید

سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو هتل و اقامتگاه سنتی در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید