اقامتگاه بوم گردی جنت رودبار ، رامسر

 • آدرس : رامسر , جنت رودبار • امتیاز کلی
  0%
  رضایت مندی
  0%
  نظافت اتاق ها
  0%
  خدمات و برخورد پرسنل
  0%
  کیفیت غذا و نظافت رستوران
  0%

  • اقامتگاه بوم گردی جنت رودبار
  • بوم گردی جنت رودبار
  • بوم گردی جنت رودبار
  • بوم گردی جنت رودبار
  • بوم گردی جنت رودبار

  نام واحد ظرفیت نفر اضافه هزینه اقامت به مدت 1 شب هزینه به تفکیک روز ها قیمت به ازای انتخاب اتاق
  سوئیت 6 نفر 1 نفر 1,000,000 ريال
  1,000,000 ريال
  اتاق
  سوئیت 10 نفر 1 نفر 1,500,000 ريال
  1,500,000 ريال
  اتاق
  سوئیت 20 نفر 2 نفر 2,000,000 ريال
  2,000,000 ريال
  اتاق
  واحد اقامتی چوبی 2 خوابه 6 نفر 2 نفر 2,500,000 ريال
  2,500,000 ريال
  اتاق

  • رزرو اتاق
  • اطلاعات اقامتگاه
  • امکانات اقامتگاه
  • مکان اقامتگاه روی نقشه
  • اقامتگاه های مشابه
  • نظرات
  اطلاعات اقامتگاه

  اقامتگاه بوم گردی جنت رودبار

  بوم گردی جنت در روستای باصفای جنت رودبار در دامان کوه های پوشیده از جنگل دالخانی قرار گرفته است ، جنگلی با درختان کهنسال و پر رمز و راز. مزارع پهناور گل گاوزبان اطراف روستای جنت باعث شده آن را پایتخت گل گاو زبان ایران بنامند. بوم گردی جنت پنج باب اتاق مجهز به تراسی رو طبیعت، آشپزخانه، سیستم گرمایشی سرمایشی و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی دارد .

  منطقه جنت رودبار ییلاق های سرسبز و بسیار زیبایی دارد که میتوان به برخی از آنها مانند اکراسر، چاک، چرته، نمکدره، ايزکي و جيررود اشاره کرد . همچنین این منطقه سرزمین آبشارهای بلندی مانند آبشار آزارک، آبشار حسينيه، آبشار چاردر، آبشار خشکا، آبشار ريش بزار و آبشار هيسيان است . آبشار سیاسرت نیز از زیبایی های فوق العاده این منطقه بوده که در محدوده رودخانه چالک رود قرار دارد . در جنت رودبار چندین اقامتگاه بوم گردی وجود دارد که بوم گردی جنت یکی از آنهاست و طرفداران بسیاری میان مسافران این منطقه دارد.

  جنت رودبار از دهستان های رامسر می باشد که یکی از مناطق مقصد گردشگری محسوب می شود و از یکسو به جنگل های دالخانی ، از یک جهت به دو هزار و از سوی دیگر به مراتع و جنگل های جواهرده می رسد . اگر علاقه مند به تجربه و چشیدن طمع زندگی روستایی هستید ، با توجه به محدود بودن اقامتگاه های بوم گردی این منطقه قبل از سفر رزرو خود را انجام دهید . شما میتوانید از طریق شماره 03136293700 با کارشناسان پارمین در تماس باشید و اطلاعات کامل بوم گردی جنت و سایر اقامتگاه های بوم گردی کشور را از همکاران ما بخواهید.


  امکانات اقامتگاه
  پارکینگ سرپوشیده
  تلویزیون
  یخچال

  مکان اقامتگاه روی نقشه


  اقامتگاه های مشابه

  نظرات و امتیازات
  نظافت هتل

  نظافت اتاق

  خدمات هتل و برخورد کارکنان

  کیفیت غذا و رستوران  سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


  سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.  این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


  از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

  تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

  ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

   

  به پارمین اعتماد کنید

  logo-samandehi

  سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

  طراحی سایت رایان پرتو


  سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید