Logo سامانه جامع گردشگری

امتیاز کلی
0%
رضایت مندی
0%
نظافت اتاق ها
0%
خدمات و برخورد پرسنل
0%
کیفیت غذا و نظافت رستوران
0%

اقامتگاه بوم گردی فردیس قشم

بوم گردی فردیس در سه کیلومتری فرودگاه قشم در ساحل جنوبی جزیره واقع شده است . اتاق های این بوم گردی که همگی مطابق با معماری جنوب کشور با طرح خانه های کپری با سقف هایی گنبدی ساخته شده اند ، در کنار هم در فاصله 60 متری دریای نیلگون خلیج فارس قرار گرفته اند . رستوران محلی فردیس با سرو غذاهای بومی و سنتی خوشمزه ترین قسمت اقامت در این بوم گردی می باشد . علاوه بر آن زمین والیبال ساحلی ، ماهیگیری و صید خرچنگ به روش محلی ها و ساحلی امن و تمیز برای شنا و شن بازی از سرگرمی هاییست که میتوانید با اقامت در فردیس از انجام آنها لذت ببرید .

قبل از انتخاب بوم گردی فردیس برای اقامتتان دقت کنید که :

اقامتگاه دارای 6 باب اتاق با ظرفیت 4 نفر است .

اتاق های خانه به علت جلوگیری از ورود رطوبت به داخل فاقد پنجره می باشند .

اتاق ها دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند .

اتاق ها فاقد یخچال و تلویزیون می باشند.

جاذبه های دیدنی قشم :

قلعه پرتغالی ها ، آب انبار بی بی ، سد تاریخی گوران ، تپه تاریخی کولغان ، گورستان تاریخی ، چاه های تل آب یا طلا ، غارهای خربس ، غار نمکدان ، تنگه چاه کوه ، شیب دراز ، دره ستاره ها ، سد بالاتل ، جزیره ناز ، پیست سافاری و ده ها جاذبه ی گردشگری دیگر .

بوم گردی فردیس علاوه بر نزدیکی اش به فرودگاه در فاصله 8 کیلومتری اسکله جزیره هنگام و فاصله 18 کیلومتری جنگل های حرا قرار دارد و گزینه بسیار مناسبی برای اقامت شماییست که علاقه مند به دیدن این دو جاذبه ی زیبای جزیره هستید .

در سال های اخیر در سراسر کشور به خصوص در جزیره قشم شاهد افزایش چشمگیر تعداد اقامتگاه های بوم گردی هستیم به گونه ای که تعداد آنها چند برابر تعداد هتل های جزیره شده است و این به علت تقاضای زیاد مسافران به خصوص در فصل پاییز و زمستان است . میهمانان جزیره اقامت در خانه های سنتی را بر اقامت در هتل های مدرن ترجیح می دهند . بوم گردی ها میتوانند علاوه بر ساختن یک خاطره زیبا و دلنشین برای مسافران ، آنها را با سبک زندگی مردم بومی قشم آشنا کنند . هرچند تعداد این اقامتگاه های بومی زیادست ولی همیشه پر هستند از مسافر . پس اگر قصد سفر به جزیره و اقامت در یکی از اقامتگاه های بوم گردی را دارید قبل از سفرتان از رزرو اقامتگاهتان مطمئن شوید .

تلفن رزرو اقامتگاه بوم گردی فردیس قشم و سایر اقامتگاه های بوم گردی کشور : 02144895861


رستوران
سرویس بهداشتی فرنگی
 • بوم گردی فردیس قشم
 • بوم گردی فردیس قشم
 • بوم گردی فردیس قشم
 • بوم گردی فردیس قشم
 • بوم گردی فردیس قشم
 • بوم گردی فردیس قشم

 • آدرس : جزیره ی قشم، ساحل جنوبی، سه کیلومتری فرودگاه بین المللی قشم، رو به روی جزیره هنگام
تغییر تاریخ رزرو
نام واحد ظرفیت نفر اضافه هزینه اقامت به مدت 1 شب هزینه به تفکیک روز ها قیمت به ازای رزرو
35% تخفیف
چهار نفره
4 نفر 1 نفر 2,000,000 ريال
1,300,000 ريال
نفر

نظرات و امتیازات
نظافت هتل

نظافت اتاق

خدمات هتل و برخورد کارکنان

کیفیت غذا و رستوران


هتل های مشابه

 • تصاویر

 • نقشه

 • رزرو

 • توضیحات

 • نظرات

 • هتل های مشابه

سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621


به پارمین اعتماد کنید

سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو هتل و اقامتگاه سنتی در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید