Logo سامانه جامع گردشگری

امتیاز کلی
0%
رضایت مندی
0%
نظافت اتاق ها
0%
خدمات و برخورد پرسنل
0%
کیفیت غذا و نظافت رستوران
0%

اقامتگاه بوم گردی خانه مازیار کویر گرمه ، خوروبیابانک

دلایل انتخاب هتل : سنتی بودن و قرار گرفتن هتل در دل کویر

خانه آتشونی یاخانه مازیاردرروستای گرمه خوروبیابانک در استان اصفهان قرار گرفته است. آتشونی نام خانه ای قدیمیست که در حدود ۴۰۰ سال قدمت دارد. در کنار باقی مانده ی روستای گرمه واقع در دشت کویر که مربوط به دوره ساسانیان میشود مازیار به همراه خانواده اش این خانه را با استفاده از خشت های خام و سبک اصلی اش مرمت کرده است.
مازیار و خانواده اش پذیرای بازدید کننده های زیادی از سرتا سر دنیا بوده اند و شیوه ی منحصر به فردی را در این پذیرایی به کار برده اند. پذیرایی از بازدید کنندگان توسط غذاهای سنتی ایران، اجرای موسیقی با ساز های سنتی و همچنین ساز های غیر سنتی مثل دیجیریدو... انجام می شود. این خانه در قلب صحرای ایران واقع شده است و به شما این فرصت را میدهد که تجربه متفاوتی از سفر داشته باشید. این خانه هنوز به کانون توریستی تبدیل نشده و توسط ساکنان بومی اداره می شود.

شما میتوانید رزرو هتل های خور و بیابانک با بیشترین تخفیف را از طریق سامانه جامع گردشگری پارمین انجام دهید. اقامتی دلنشین به همراه بازدید از زیبایی های شهر خور و بیابانک مانند روستای مصر، روستای گرمه و دریاچه نمک خور سفری خاطره انگیز و فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد.

همچنین شما می توانید برای برنامه ریزی سفر مطابق با سلیقه و بودجه خود با گروه ما در ارتباط باشید و ما را در تمامی لحظات سفر همراه خود بدانید.

تلفن رزرو اقامتگاه بوم گردی خانه مازیار کویر گرمه خور و بیابانک :03136293700


خدمات : برگزاری تورهای متنوع یک روزه یا چند روزه مانند اکتشاف کویر، ماشین سواری روی تپه ها و رمل ها و تورهای ویژه ی دیدن ماه کامل.

رستوران
تلفن
یخچال
سرویس بهداشتی فرنگی
 • بوم گردی خانه مازیار کویر گرمه
 • بوم گردی خانه مازیار کویر گرمه
 • بوم گردی خانه مازیار کویر گرمه
 • بوم گردی خانه مازیار کویر گرمه
 • بوم گردی خانه مازیار کویر گرمه

 • آدرس : اصفهان، خوربیابانک، روستای گرمه
تغییر تاریخ رزرو
نام واحد ظرفیت نفر اضافه هزینه اقامت به مدت 1 شب هزینه به تفکیک روز ها قیمت به ازای رزرو
دو تخته 2 نفر 0 نفر 2,800,000 ريال
2,800,000 ريال
اتاق
سه تخته 3 نفر 0 نفر 4,200,000 ريال
4,200,000 ريال
اتاق
چهار نفره کفخواب 4 نفر 0 نفر 4,800,000 ريال
4,800,000 ريال
نفر
پنج نفره کفخواب 5 نفر 1 نفر 6,000,000 ريال
6,000,000 ريال
نفر

نظرات و امتیازات
نظافت هتل

نظافت اتاق

خدمات هتل و برخورد کارکنان

کیفیت غذا و رستوران


هتل های مشابه

 • تصاویر

 • نقشه

 • رزرو

 • توضیحات

 • نظرات

 • هتل های مشابه

سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621


به پارمین اعتماد کنید

سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو هتل و اقامتگاه سنتی در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید