خانه / قوانین رزرو
قوانین رزرو

تمامي كالا و خدمات اين فروشگاه حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي باشند و فعاليتهاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
ضمنا كليه مقررات مربوط به هتلها، اقامتگاه های بوم گردی و خدمات گردشگري تابع ضوابط و مقررات سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري مي باشد.

قوانین رزرو

1-مسئوليت تمام اطلاعات و مشخصاتي كه در مورد اقامتگاه های بوم گردی یا هتل ها در سايت مشاهده مي گردد ، اعم از قيمت اتاقها ، روش محاسبه ي عوارض و حق سرويس ، صبحانه براي اتاقها ، استخر و سونا ، ترانسفر از فرودگاه و راه آهن و تمامي امكانات و تجهيزاتي كه نام برده شده است بعهده ي هتل یا اقامتگاه بوم گردی مي باشد ، زيرا اين اطلاعات عيناً از هتلها یا اقامتگاه های بوم گردی اخذ گرديده و بر روي سایت قرارداده شده است ، مسافريني كه كوچكترين شك و ترديدي در خصوص اطلاعات ذكر شده دارند ، بايد قبل از تصميم گيري در خصوص رزرو ، با هتل مستقيماً تماس گرفته و موارد را مطرح نموده و سپس تصميم گيري نمايند.

2- كلیه رزروهایی كه بطور خودكار تا انتها بصورت اینترنتی انجام شده و یا آنهایی كه در مرحله نهایی با مجوز و تایید نهایی مركز ، نهایی می گردند با مسئولیت این مركز تعیین جا و نهایی گردیده اند ، لیكن در مواردی نادری، احتمال لغو رزرو تنها چند ساعت پس از انجام رزرو اینترنتی بدلایل اشتباهات هتل یا اقامتگاه ، مشاهده خرابی و مشكلات در اتاق رزرو شده ، دلایل امنیتی در هتل (همزمانی رزرو با ورود افراد بلند پایه) و یا اشتباهات كارمندان مركز و یا كارمندان رزرواسیون هتل وجود خواهد داشت ، كه در این موارد سعی می گردد هتل یا اقامتگاه دیگری در همان زمان برای مسافر تهیه شده و یا در صورت عدم امكان ، وجه به مسافر بازگردد ، و در این موارد مسافر حق هیچگونه اعتراضی به این مركز را نخواهد داشت.

3- همراه داشتن مدارک سجلی و اوراق شناسایی در زمان مراجعه به هتل و یا اقامتگاه بوم گردی الزامی است و سامانه رزرواسیون هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت

4-قیمت اعلام شده با احتساب تمام عوارض, سرویسها و مالیات بر ارزش افزوده 9% محاسبه گردیده است و شما در هتل یا اقامتگاه بوم گردی بابت رزرو خود هزینه ای پرداخت نخواهید داشت.

5- شرط استفاده از اتاق مشترک و یا سوئیت آپارتمان و یا اتاقهای کانکت، داشتن محرمیت مطابق با شرع مقدس اسلام می باشد و ارایه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت در زمان مراجعه به هتل یا اقامتگاه بوم گردی الزامی است.

6-استفاده از اتاق مشترک در اکثر هتلها برای هر ایرانی و فرد یا افرادی که تبعه کشور دیگری است امکانپذیر نمی باشد. در صورت داشتن اینگونه موارد، قبل از رزرو استعلام گردد، در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه سامانه نخواهد بود.

7-رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود , واریزی علی الحساب و یا عدم اعلام به سامانه پس از واریزی و یا مشکلات سیستم بانکی در پرداخت آنلاین بطوریکه وجه آن به حساب این شرکت واریز نگردیده باشد بعنوان رزرو قطعی منظور نخواهد شد.

8-اين مركز هيچگونه مسئوليتي در قبال كلية مواردي كه در زمان ورود مسافر به شهر مورد نظر وجود دارد ، اعم از استقبال در فرودگاه و راه آهن ، كيفيت اتاق ، كيفيت غذا و خدمات هتل و غيره را ندارد ، ليكن در نظرسنجي هايي كه از مسافرين پس از سفر ايشان بعمل خواهد آمد در صورت کسرت مشکلات ،اطلاعات هتل از سايت حذف خواهد شد.

9-سایر قوانین مطابق با قانون رزرو هتل ها و اقامتگاه های بوم گردی در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و مراجع مرتبط می باشد.

10-سایر قوانین رزرواسیون اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.

          مسافرین محترم حتما قبل از واریز وجه و نهایی نمودن رزرو موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین لغو رزرو

مسافرین محترمی که به هر دلیل از انجام سفر منصرف می گردند باید در اسرع وقت کنسلی رزرو خود را به اپراتور پشتیبان رزرو خود اطلاع دهند (درخواست کنسلی رزرو خود را در قسمت پیگیری رزرو یا بصورت ایمیل به آدرس ایمیل سامانه به همراه شماره حساب و یا شماره کارت بانکی اعلام نمایید. شایان ذکر است ایمیل ارسال شده صرفا باید از ایمیلی که در سایت ثبت نام نموده است ارسال گردد  ، و اين لحظه زمان  درخواست لغو , ثبت مي گردد .)لازم به ذکر است تنها جریمه ای که از طرف هتل بر درخواستهای کنسلی اعمال میگردد کسر شده و سامانه رزرواسیون پارمین بابت کنسل نمودن درخواست مسافرین محترم،هیچگونه کارمزد و یا خسارتی از مبلغ شما کسر نخواهد کرد.

تذکر- متاسفانه با توجه به عدم قانون یکسان در کنسلی هتل ها و اقامتگاه های بوم گردی، پس از دريافت درخواست لغو رزرو از طرف مسافر ، قانون هتل استعلام شده و بر طبق اين قانون ،  از مسافر كسر گرديده و مابقي به مسافر مسترد مي گردد ، لذا مسافر ميتواند قبل از سفر در صورت احتمال لغوسفر، ازهتل قانون مربوطه را استعلام نموده و سپس جهت رزرو آن هتل تصميم گيري نمايد.بعنوان مثال در برخی موارد ،کنسلی قبل از 72 ساعت بدون کسر هزینه، کنسلی از 72 ساعت تا 24 ساعت مبلغ یک شب وکنسلی کمتر از 24 ساعت کل مبلغ به عنوان خسارت  ( NOSHOW ) کسر می گردد.

تبصره یک –ایام نوروز و رزروهای ایام پیک (تابستان،تعطیلات ،اعیاد،شهادت ائمه اطهار و...ایام پیک می باشد) به هیچ عنوان کنسل نمی شود و هیچ مبلغی به مسافر عودت داده نمی شود.

تبصبره دو- بدلیل واریز آنی مبلغ رزرو مسافر به حساب هتل یا اقامتگاه بومگردی و تسویه، باز گرداندن وجه به مسافر مشمول زمان خواهد شد فلذا بازگرداندن وجه کنسلی حدود ده روز کاری زمان نیاز دارد.

تبصره سه-در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، اتاق براي مسافر خالي نگاه داشته شده و هيچگونه وجهي مسترد نخواهد شد.

تذکر:

كساني كه به هر شكل در شبكه ايجاد مزاحمت نمايند( از قبيل ايجاد رزروهاي موقت پي در پي يا تماسهاي تلفني و ... ) با توجه به هماهنگی قبلی،برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید